Neden kimsenin yüzü gülmüyor

Ne ekrem nemansur ne meral hatta kemal’in eşi hanımefendi bile gülmüyor somurtuyor. Bitse de gitsek havasında hepsi niye böyleleer yorgunluktan mıdır nedir?

  • apocalipy  (06.03.23 22:11:02)
Dün geceden beri uykusuzlar, ayrıca daha yeni deprem oldu, ölen onbinlerce insan var. Herhangi bir müzik vs de yoktu farkındaysanız. Kemal Kılıçdaroğlu'nun bahsettiği şeyler de genel olarak çok mutlu şeyler değildi.

Edit: şimdi izleyebildim konuşmayı, başlamadan önce iki dakikalık saygı duruşunda da bulunmuşlar depremde vefat edenler için. Şehirlerin isimlerini tek tek saymışlar. Bu ortamda çok da guler yuzlu olmamak gerekir zaten .
  • fraise  (06.03.23 22:19:25 ~ 07.03.23 01:03:25)
Bildiğim kadarıyla 2 gecedir hem CHP hem iyip tarafı karşılıklı müzakerelerde bulunmuş. herkes tatsızlık bitsin diye uğraşmış yani. uykusuzlardır.

  • sassot  (06.03.23 22:45:33)
Su resimdeki birlik beraberligi gorememek, hala kk'ya bok atmak, yollari hic kesismeyecek hdp'nin, ip'in, saadet'in destekledigi adayi desteklemesinin ne demek oldugunu, ulkenin ve milletin tiranliga karsi nasil bir mucadele ve seferberlik icinde oldugunu goremeyip goygoy yapmak bana cok enteresan geliyor. Daha ne kadar aci ve yoksulluk cekmek istiyoruz acaba

Soruya cevap ben de deprem nedeniyle oldugunu dusunuyorum, saadet partisinin baskani konusmaya oyle baslayinca (dogal olarak) oyle bir ortam olmadi ve yok.
  • kassiopeia  (06.03.23 23:23:56)
Depremin ayı yeni doldu, ne gibi bir gülümseme bekliyorsunuz? Altı üstü aday belirleniyor, ne bu tantana demezler mi adama? Binanın önünde toplanıp tezahürat yapmaları bile çok gereksizdi. Biraz izan. Bu sebepten de çok kısa tutuldu, gereksiz seremonilere girilmedi.

  • mada  (07.03.23 00:51:31)