bungalov ev kiralamak sapanca'da -

bu işlerde dolandırıcılık çok fazlaymış öyle diyorlar.
gidip memnun kaldığınız bir yer var mı?
instada 1500 tl gecelik diyorlar reklamlar falan var.

kız erkek gitcekseniz gitmeden sorun bazı yerler almıyorlar.

  • jelly bear  (06.03.23 14:39:19)
İnstagram reklamlarına aldanmayın, çok dolandırıcı var +1

Hatta bu yüzden bir dernek gibi birşey kurulduğunu, bu dernekten bilgi ve onay almadan yer ayırtılmaması gerektiğini yine bir instagram hesabından ama gerçek bir işletmeciden öğrenmiştim.
  • John Bloor  (06.03.23 15:00:17)
Gecen gunlerde bungalovda kalan bir cift yanarak olmustu. Gidip adam gibi otel yazlik ev vs kiralayin.

  • nuisance  (06.03.23 15:06:29 ~ 15:44:43)
instagrama guvenmeyin, airbnb'lerde hem sacma sapan ekstra ucretler isteyemiyorlar, hem de sorun olursa ulasacaginiz yer var oradan bakin derim.

  • aguen  (06.03.23 22:01:10)