Plastik camdan güneşte yanmış film çıkarmaca

Motosikletin göstergesindeki cam film güneşte yanmış. Yeni bir şey değil, iki üç yıl kalmış öyle. bir parça var sadece, bunu nasıl çıkarabilirim?

Isıtarak, varsa ısı tabancası yoksa fön makinesi ile ısıtarak yumuşatıp çıkarılıyor.

  • John Bloor  (06.03.23 09:35:27)
izopropil alkol çıkarır büyük ihtimalle.

  • orient blue  (06.03.23 09:35:30)
Ama alkol plastiğe de zarar verir, motor camları plastik çünkü.

  • John Bloor  (06.03.23 09:54:18)
@john bloor ısıtmam pek mümkün değil çünkü garajda priz yok. cama zarar vermeden ve ısıtmadan çıkarmanın bir yolu var mıdır?

  • şeyh x  (06.03.23 10:08:01)
cam filmi yapan yerlere gidin o zaman, onlar çıkarır bi sakal atarsınız.

  • John Bloor  (06.03.23 10:24:51)