eskiyen ayakkabi kiyafet vb

kullanilacak durumda olmayanlari ne yapiyorsunuz?

bi posetin icine koyup copun yanina koyuyorum ben.

  • e mice  (04.03.23 01:40:07)
Köye götürüyorum çiftçiler tarlada giyiyor

  • Coma  (04.03.23 02:35:31)
Özellikle kot pantolonları inşaat, yapı işlerinde çalışan tanıdıklara veririm. Son üç kot pantolonu kaynakçı bir arkadaşa vermiştim. işlerine uygun ayakkabıları da aynı şekilde.

Pamuklu yapıya sahip giysileri parçalara böler temizlik amaçlı evde veya arabada bulundururum.
  • diyecevaplandı  (04.03.23 06:35:40)
Giysi kumbaralarına atıyorum.
Kullanılmayacak durumda olanlar dönüştürülüyor.
Yanılmıyorsam Uşak'taydı. Dönüştürme fabrikası var.
  • Mirket  (04.03.23 08:16:15)
Kullanilacak durumda degilse çöp

  • unidentified floating object  (04.03.23 09:07:39)
belediyelerin şeysine atıyorum, kutusuna

  • tantavizisyon  (04.03.23 09:35:18)
Giysi kumbaralarına atıyordum.

Geçen bir haberde bunların satıldığını görünce, artık koymayacağım. Çöp kenarına bırakırım poşetle.

Not: daima eski de olsa yırtık da temizler öyle bırakırım. Sonucta bizim ihtiyacımız olmayabilir ama başka biri ona muhtaç olabilir. Kimseyi kötü hissettirmeye hakkımız yok.
  • baldan kaymak  (04.03.23 11:47:26)
kumbaralara kesinlikle atılmamalı. şoparlar kumbaraları patlatıp bit pazarında parçası 5 liraya satıyor.
onun yerine muhtarlara vermek veya çevrenizde gerçekten ihtiyacı olan kişilere vermek en mantıklısı.

  • astronom bey  (04.03.23 11:47:54)
kullanilamayacak durumdaki kiyafetleri temizlik bezi yapiyorum. ona da ihtiyacim yoksa h&m'ye goturuyorum. poset dolusu kiyafet icin indirim ceki veriyorlar.

  • in vino veritas  (04.03.23 11:50:44)