sunun icin hangi doktora gideyim

koprucuk kemigimin altindan bi karis kadar asagida.
mememden yukarida kaliyor.
orda bi nokta agriyor. kaburga kemiklerimden birinin ustune denk geliyor o nokta diye tarif edeyim.

akciger grafisi mi cektirsem
dahiliyeye mi cerraha mi gitsem.

surekli gittigim hastanede de hem cerrah hem dahiliyeci ki alanlarinda cok iyiler hastalik hastasi oldugumu dusunuyorlar. biri ima etti, biri acikca soyledi :D
gidip suramda agri mi var diyecegim o da ayri konu yani.

bastirinca agriyor veya dikkat ediyorum sinirlenince agriyor.

hangi doktora gideyim kisacasi.
baska hastaneye giderim artik :(

Farketmez yani dahiliye de olsa önce ultrason gerekirse üstüne mr ister

Benim de boğazımdaki lenfler şişmişti, bunun için ben sana antibiyotik vereyim bir haftada geçer ama bu arada ultrason ve mr çektir kanser de olabilir gibi iki uçta teşhis koymuştu
  • freebird5406_2  (02.03.23 20:09:44 ~ 03.03.23 12:03:41)
Memeyle alakası yok ve ele gelen bi sertlik, bir kitle yoksa cerrahla alakası yok gibi.
Bastırınca acıyorsa içerden bişey değil gibi, dahiliyeyle ilgisi yok gibi.
Kas spazmı tarif ediyor gibisin ama herhangi bir hareket kısıtın da yok gibi.

Ben olsam, bastırmam, olur biter.
  • Mirket  (02.03.23 20:11:35)