[]

Duama amin deseniz ya da belki bol şans dilesiniz...

Merhaba,
Bu gece içten, içimden; ailem, kendim için bazı konularla ilgili yürekten dua edeceğim...
Bir haksızlık karşısında çok aciz kaldık; büyük bi emeğin olduğu bazı iş, maddi, aile ilişkileri vb. konularla ilgili...

Bana enerji, güç, 'amin' ya da ne ise; sizin için hangisi uygunsa bana içinizden gönderir misiniz?..

Mazlumun duasındayım, omzumda ağır yükler...

Okuyanlara selam olsun; teşekkürler...

 
Amin.


  • Amaranta ursula  (02.03.23 00:10:33) 
Adalet; kördür, topaldır ancak gideceği yere er geç varır. Herşey gönlünüzce olsun.


  • apocalipy  (02.03.23 00:27:32) 
kolaylıklar dilerim

amin
  • çınarım  (02.03.23 08:44:32) 
Allah sıkıntınızı gidersin inşaAllah, hakkınızda hayırlısı olsun. Amin.


  • John Bloor  (02.03.23 13:29:38) 
ben de zor bir süreçten geçtim geçiyorum, bir duanın ne kadar önemli olduğunu iyi bilirim. allah yardımcınız olsun amin.


  • Hallegadola  (02.03.23 14:02:06 ~ 14:02:42) 
Biz göndeririz göndermesine. Ama siz bu problemin çözüm yollarını iyi düşünün, çözüldüğünü hayal edin, çözüleceğine olan inancınız tam olsun.

Algılarınızı çözüme yönlendirirseniz öyle ya da böyle çözüme kavuşursunuz. Ama tasarlayın kafanızda nasıl çözüleceğini, inancınız da tam olsun.
  • zimbirik  (02.03.23 16:04:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.