çok yürümelik hafif spor ayakkabı

spor ayakkabı almak istiyorum. hangi markaya bakayım?

skeçırs'ın rahatlığından çok memnunum ama bütün hafif ayakkabılarının dışı düz kumaş gibi. yaşadığım bölge de taşlık-kumluk bi yer. düz yolda yürürken bile dışı hemen sıyrılıyor, yırtılıyor falan ufak ufak.

skeçırs gibi hafif, yürümelik, konforlu ayakkabı arıyorum. yagmursuz güneşli bir bölgede giyilecek. günlük kullanıma uygun olacak. uzun mesafeler yürünebilecek.

hafif olacak, hafif olacak, hafif ve rahat olacak.

öyle 300binmilyonmilyar veremem ama ortalamanın bi tık üstü fiyatlara razıyım.

önereceğiniz marka-model varsa süper falan olur.

teşekkür ettim.

skechers rahat falan ama cok kotu ayakkabi. dayaniklilik 0.

spor ayakkabida adidas'tan sasmayacaksin. model onerisi: adidas ultraboost.
  • antikadimag  (01.03.23 19:09:19 ~ 19:09:51)
300binmilyor kısmını bilmem ama salomon um var. Çok iyi. Dene bı

  • abuzer  (01.03.23 19:11:26)
Şu bebeğe 5 bin bayıldım. Ayaklarıma yaptığım en iyi iyilik oldu.

ibb.co

Beğenmediysen nike air 70 ‘e bak. 3300 şu anda.
  • adwokat  (01.03.23 19:12:33)
nike pegasus

  • bir soru sorcam  (01.03.23 21:28:27)
@adwokat
hangi marka model bu resmini koyduğun ayakkabı acaba?

  • fatihkkk  (01.03.23 22:09:14)
4dfwd 2 m
Adidas

  • adwokat  (01.03.23 22:45:05)
Asics Gel Nimbus
Adidas Ultraboost
New Balance Fuelcell Rebel

Her sene yenileri çıkıyor. Nimbus 25 oldu. Ultraboost 23 oldu. Rebel v3'te şu anda.

Fuelcell içlerinde en rahat olanıydı benim için. Tavsiyemdir.
  • mada  (01.03.23 23:57:40)
asics çok öneriyorlar ama tuzlu bayağı. outlet vs. iyi fiyata bulursan kaçırma.

  • knight of cydonia  (02.03.23 00:20:01)
rahat olsun diyorsan skechers, dayaniklilik modele göre degisiyor.

columbia kullaniyorum, eşim de merrell giyiyor, ikisi de hafif ve dayanikli ayakkabilar. cok da konforlu bize göre.

asics cok dayanikli ama yürüyüs degil daha cok performansa dayali sporlar icin iyi.

ucuz ama iyi olsun diyorsan uhlsport u öneririm. 4 yildan beri kullaniyorum cok memnunum.
  • tadellesever  (02.03.23 01:02:10)
yillar once asics gel kayano almistim. allahim o ne mutluluk, anlatamam. yaptigim en iyi yatirim, hala kullaniyorum.

  • 65 derece  (02.03.23 12:27:48)