Yetiskinlerde DEHB degerlendirmesi yapabilecek uzman (Istanbul)?

Birini onerir misiniz? Senelerdir terapiye gitmeme ragmen, hayatimi duzene sokamiyorum. Yani gunumu planlayamiyorum, planladigim gibi gitmiyor. Isim gucum, universitedeyken derslerim vs cok etkilendi. Bunun depresyona bagli oldugunu dusundum hep, ama bu organize olamama hali beni cok dahaz fazla mutsuz ediyor. Bu konuda yardim almaktan korkmamin bir sebebi de ilac tedavisinden cekinmemdi. Ilacin uzun vadeli etkilerinden korktum ama artik dayanilacak gibi degil. Internette okudum, kafamda 100 sekme acik gibi ordan oraya atliyorum durumunu yillardir yasiyorum ben…

1) Bu konuda cok iyi bir uzman onerir misiniz? Varsa da yoksa da bilmek istiyorum. Istanbul’da yasiyorum.

2) Ilac tedavisi onerilirse eger uzun vadede ne gibi sonuclari oluyor sizce? Ilacin kullanilmasina degiyor mu?

Dr. Ali Ayas'a gidebilirsiniz bakırköy tarafındaydı.
Bu konuda bazı 'çok büyük' isimler var ama her zaman o kadar haketmiyorlar isimlerinin büyük yazılmasını. Doğrudan referansla gitmenizi öneririm.

  • benim bir gizli bildiğim var  (01.03.23 19:13:33)