[]

araca multimedya ekran taktırmak için mekan önerileriniz - istanbul/anadolu

2004 model opel meriva aracım var. orijinal teybi bozuldu ve hiç kimse yapamadı. sadece cd çaları bulunan, aux bluetooth vs bulunmayan fazla demode kalmış bir teypti zaten. bahane ile geri vites kameralı falan bir ekran taktırayım diye düşündüm.

araç çok yaygın bir model olmadığı için fazla seçenek yok maalesef. internetten bir kaç yer bulup yorumlarına falan göz atabildim sadece. carplay özelliği olan bir cihaz bulamadım mesela henüz hiç. hem ürün hem de montaj açısından kafa ağrıtmayacak bir yer ve bu konuda farklı önerileriniz varsa dinlemek isterim.

teşekkürler.

 
carvocal mağazalarını önerebilirim.
www.carvocal.com

www.carvocal.com
  • obscure  (01.03.23 13:39:07 ~ 13:45:11) 
carvocal demeye gelmistim ben de


  • c1b2k3  (01.03.23 15:37:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.