Bego Jeans'ten kot alan var mı?

Nilay Örnek'in nasıl olunur podcastlerine sardım son günlerde, dinlediklerim arasında en çok etkilendiklerimden biri Bego Abdulhalim Demir'di. Kısaca özetlersem kot taşlama işçisi olarak çalışıp silikozisten dolayı arkadaşlarını ve kendi ciğerlerinin neredeyse yarısını kaybettikten sonra bu konuda aktivist olup önemli işler yapmış. Son olarak da temiz kıyafet kriterlerine uygun bir kot firması kurmuş bego jeans diye.

İnternet sitesinden ürünlere bakınca güzel duruyor modelleri kalitesi falan, instagramda yorumlar da olumlu gibi ama burada kullanan var mıdır acaba yorum yapabilecek?

bego jeans o fiyatlarla bana sadece ayrıcalıklı, vicdan temizleme ürünü gibi geliyor evet alamadık :) sürdürülebilirlik böyle bir şey değil

edit: yalnız siteye girip güncel fiyatlara baktım da her şeyin fiyatı yükselince bego nun fiyatları ucuz kalmış, eskiden arada çok daha fazla fark vardı
  • freebird5406_2  (28.02.23 14:27:03 ~ 14:29:29)
Fiyatları çok yüksek değil gibi ya, bayadır kot almadım ama geçen sene levis kot montu 1400 liraya mı ne almıştım tamam daha kalın baya evladiyelik bi şeydi o ama düz kot cekete 1000 lira çok gelmedi bana. Wwf markette bi kapşonlu 800 lira olmuş sonuçta bakınca.

Gerçi ben yılda bi iki kıyafet alıp uzun yıllar giyen biri olduğum için de fiyat algım olmayabilir tabii. Ama şimdi mesela Mavi'nin fiyatlarına baktım pantolonlar için. 350-600 bandında orada da. Çok bi fark yok bence ki mavinin kalitesi çok düştü son zamanlarda. 10 sene ömrü olduğunu iddia ediyor bego :d

Edit: hahaha sizin editi yazdıktan sonra gördüm bence de öyle çünkü :D
  • nundu  (28.02.23 14:32:13 ~ 14:33:06)