sizce en iyi 40 yaş altı aktrisler

güzellik vs. ayrı konu da ben direkt oyunculuk yetenekleri olarak çok beğendiniz 40 yaş altı aktrisleri soruyorum. en az 5 tane yazarsanız sevinirim daha fazla yazabiliyorsanız daha iyi.

benimkiler: kristen stewart, rooney mara, margot robbie, jessie buckley, jennifer lawrence, scarlett johansson ve belki florence pugh'u da alırım bu listeye. 41 yaşında ama hadi natalie portman'ı da ekleyeyim.

edit: lea seydoux'u unutmuşum oha

40 dahilse Emily Blunt.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (28.02.23 12:16:54)
80 sonrası doğanlar diyelim:
Anne Hathaway
Phoebe Waller-Bridge
Eva Green
Emma Stone
Bryce Dallas Howard
Rebecca Ferguson
Victoria Pedretti
Keira Knightley
Gemma Arterton
Olivia Wilde
Ana de Armas
Sydney Sweeney
Kerry Condon
Alison Brie
Natasha Lyonne
Madelyn Cline
Sarah Wayne Callies
Sophie Turner
Riley Keough
Emma Watson
Chloë Grace Moretz
Alexandra Daddario (yeteneksiz ama çok güzel)
  • gabe h coud  (28.02.23 13:48:29)
Anne Hathaway
Phoebe Waller-Bridge
Eva Green

üçlüsüne ben de katılıyorum.
  • rakicandir  (28.02.23 14:03:23)
Merve Dizdar
Anna Taylor-Joy
Margot Robbie
Maisie Williams
Carly Chaikin
  • vedatchilipeppers  (28.02.23 15:08:28)
florence pugh ve Saoirse Ronan oyuncudur diğerleri güzel kadın sadece.

  • Hallegadola  (28.02.23 19:39:24)
scarlett johansson ve lea seydoux'un kölesi olsam dünyanın en mutlu insanı olurdum sanırım

  • mark greg sputnik  (28.02.23 19:45:08)
ben bu yazilanlardan sadece florence pugh'u begeniyorum. bir de emma stone ve emily blunt, belki.

hos gerci gabe'in yazdigi herkesi tanimiyorum. ama mesela anne hathaway, emma watson falan bence felaket.
  • hot potato  (28.02.23 19:52:44 ~ 19:54:39)