remote is ya da relocatin li is

su an yurtdisindan is ariyorum
yazilim ile ugrasiyorum
linkedidnen easy applyden ne denk gelirse basvuruyorum ama zor bir yol

tavsiye edeceginiz bir yol var mi remote ya da realocation olarak

Hocam bi de "easy apply" demişsin, bu şekilde başvurmanın neresi zor ki?

Daha kolayını arıyorsan recruiter'a CV at, de ki mal bu, o sana pozisyon baksın. Aynı şekilde çalışan şirketler de var, senin menajerin gibi, getiriyor pozisyonu, bakıyorsun beğendiğine "tamam bunlarla mülakat ayarla" diyorsun, ayarlıyorlar.

Ama bu opsiyon için CV'nin iş görecek bi halde olması lazım. Bi kaç yıl tecrüben varsa zor.
  • plutongezegendegilmi  (27.02.23 19:58:55)
@pluton easy apply dogru yontem olmuyor ve yuzlerce basvuru yapmak gerekiyor deneyimli arkadaslarin tecrubesi ile hizlanir diye

  • bonjourrr  (27.02.23 20:58:29)
Easy apply olmayan, şirketin kendi kariyer portalına yönlendiren ilanlara başvurmuyor musun yani? O zaman çok zor bi iş bulma ihtimalin. Üşenerek iş bulamazsın.

Ön yazı çok büyük artı olur. Ben şuana kadar ön yazı yazmadan iş başvurusu yapmadım diyebilirim. Ön yazı olmadan düşme ihtimali nedir bilmiyorum.
  • zimbirik  (28.02.23 10:01:55)
@zimbirik iş görüşmesi aldın mı ya da iş buldunuz mu

  • bonjourrr  (28.02.23 11:45:02)