Sabah ekmek almaya gitmeyi sever misiniz?

Selam

Ben bunu anlamsızca çok seviyorum. Bu soruyu da fırına gidiş yolumu uzatırken soruyorum.
Ekmek almaya gönüllü giden kişi misiniz? Yoksa zorla gönderilen kişi misiniz?
İyi pazarlar.

Nefret ederim. Bizde ekmek akşam alınır. Sabah kimse uğraşmaz. Genel olarak sabah saatlerinde dışarıda olmayı sevmem.

  • dissendium  (26.02.23 10:10:10)
Valla bende severim,hele de pazar sabahı güneş varsa..

  • primetime  (26.02.23 10:17:20)
çocukken çok gittiğim için bi iticiliği var.

  • benibulmanlazim  (26.02.23 10:17:56)
Eskiden hiç sevmezdim, şimdi bayılıyorum.

  • plutongezegendegilmi  (26.02.23 10:20:08)
Şu an gidiyorum ve hiç mutlu değilim.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (26.02.23 10:26:23)
Gününe göre değişir

  • birmilyonunvarmi  (26.02.23 10:44:30)
cok seviyorum, genelllikle sabah ekmek almak pratik degil hayat yogunlugundan ama haftasonlari vs yapmaya calisiyorum en azindan, firina giden yolun cogunun orman ve nehir kenari olmasi da isi pekistiriyor...

  • hewit  (26.02.23 10:51:50)
simdi aldim da geldim, seviyorum.

  • duyulmasi gerektigi kadar  (26.02.23 10:58:41)
5 sene önce ekmek yapma makinesi aldım. % senedir dışarıdan hiç ekmek almadım. Makineyi akşamdan sabaha programlayınca, pişen ekmek kokusuyla uyanmak paha biçilemez bir zevk.

  • Mirket  (26.02.23 11:17:17)
Bizim evde hiç ekmek, ıvır zıvır almaya gönderme muhabbeti olmazdı. Görevli getirirdi. Büyüdüm taşındığım apartmanda görevli yok. Ama bu sefer de ben ekmek yemiyorum :d yani sevmem. Hem ekmeği hem angaryayı.

  • ruhen hastayim ben  (26.02.23 11:19:29)
Ekmek almaya gönüllü giden kişi misiniz? Yoksa zorla gönderilen kişi misiniz?

ekmek tüketmeyen kişiyim. son 10 yılda toplasan 10 ekmek almamışımdır herhalde, son 2.5 yılda ise karbonhidrat tüketmedim. yani ekmek almayıp ekmek arası paket söyleme gibi bir durumum da yok artık. öncesinde çocukluk döneminde haliyle zorla gönderilendik.
  • konetsu  (26.02.23 11:25:28)
cocukken hep beni gonderirlerdi, o yuzden hic sevmem. sadece ekmek almak icin de kalkip bir yere gitmem zaten, tek eksik oysa ekmeksiz yerim.

  • mark greg sputnik  (26.02.23 12:18:41)
  • baba553  (26.02.23 12:30:04)
Şu an saat 7:00 itibariyle az sonra yapacağım eylem. Fırın çok yakın zaten.

Ekmeğin sıcaklığı için değer doğrusu ama akşama da fırsat olursa sabah için fazla ekmek alırım.
  • diyecevaplandı  (27.02.23 07:00:10)