istanbul avrupa yakasi ozel hastane onerisi(dahiliye)

karin agrisi sikayetim var bir suredir. gaz, guruldama, sanci cok fazla.

ozel hastane, doktor tavsiyeleriniz varsa alabilir miyim? istanbulu hic bilmeyen birine ulasim acisindan da kolay olmali. tesekkurler.

metin abdullah telli, avusturya hastanesi. marmaray ile yenikapı, sonrasında metro iki şişhane'de inin. şişhane'den sonra 10-15 dk yürüyeceksiniz, yol da çok güzel, galata'nın dibinde. yorumlara bakın gitmeden doktorun isterseniz. geçmiş olsun.

  • damba  (25.02.23 02:15:27)
Avusturya hastanesine kadiköy‘den Karaköy‘e vapur + 10 dk yürüme ya da tramvay + 10 dk yürüme seklinde de olabilir. Sishane üzerinden gitmek oturdugum konum sebebiyle asla aklima gelmezdi mesela.

Avusturya hastanesi acibadem vs gibi asirinin asirisi kapitalist bir hastane degil. Sgk farki 300 tl gibiydi en son. Kan tahlili + batin ultrasonu isteyecektir muhtemelen. Besin intoleransi da olabilir, bunun testini de isteyebilir. (Doktor degilim, sikayetleriniz konusunda tecrübem var diyelim)

Ya da öncelikle aile hekiminize gidersiniz, o ilk etapta bakar, gerek görürse dahiliyeye yönlendirir.
  • kuehles blondes  (25.02.23 09:41:45)
cevaplar icin tesekkurler. turkiyede yasamiyorum bu yuzden ozel saglik sigortasi, tamamlayici vs hicbiri yok.

  • insanlik icin buyuk bir adim  (25.02.23 12:50:32)