Erişim engeli sözlük trafiğini etiketlemedi mi?

Sözlüğün CEO’su, Mirgün Cabas ile videosunda erişim engeline rağmen site trafiği düşmedi dedi.

youtube.com

Dakika 3:30.

Bunu inandırıcı buluyor musunuz? Bunu teyit etmenin bir yolu var mı?

kesinlikle etkilemiştir.

  • gurur  (24.02.23 22:03:41)
en az yarı yarıya düşmüştür. engelleme kısa sürede bitirilmezse site yok olur hızlıca şakası yok.

  • nuisance  (24.02.23 22:15:06)
Eskiden gündem tabında başlıklara girilen entry sayıları çok daha fazlaydı. Şuan azaldı. Bence trafik çok fena düşmüştür.

  • zimbirik  (24.02.23 22:28:39)
zimbirik +1
sözlük tenhalaşmış.

  • deartheodosia  (24.02.23 23:09:13)
mesela ben erişim engelinden beri girmiyordum sözlüğe az önce bakayım dedim geçen hafta onay sırası 24binlerdeki çaylak hesabım onaylanmış.

  • debian  (24.02.23 23:10:26)
Trollerden ve sözlük yönetiminden bıkmıştım, ben çok az giriyorum. Hiç yazmadım.
Kişi ve toplum psikolojisini bozan bir yapıya döndü ekşi.
Hergün sivri karşıt fikirlerin birbirlerinin sinirini bozduğu bir yer oldu.
isteyen istediğine inansın ama benden uzak inansın.
  • vizivozo  (24.02.23 23:29:30 ~ 23:48:29)
tabii ki sallıyor.

  • candide  (24.02.23 23:44:56)
O biraz kuyruğu dik tutmak gibi bir şey. VPN diye bir şey olduğunu bilmeyen bilse de kullanma gereği duymayan tonla insan var. Yani üye olmayan kullanıcıları söylemiyorum kendi yazarları içinde bile böyle çok insan var. Google'da bi şey aratıp "aa ekşi sözlük diye bi yerde bununla ilgili bikaç yazı var" diyerek giren sıradan insanlar da giremiyor mesela, trafiğin düşmemesi diye bir şey olabilir mi trafik düşmüyorsa hep kapalı kalsın madem giren çıkan yok nasıl olsa.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (24.02.23 23:57:51)
Yalan beyan.

İki önemli şey yazacağım.

Çaylakların trafiği önemli anlamda düştü zira 18k olan çaylak sıralamam bir anda 10k düşüverdi.

Diğeriyse reklamlar vpn'de görünmüyor bu da reklam giderlerinin ciddi anlamda eksileceği anlamına gelir.

Gerçekten içimin yağları eridi.
  • Avoiding The Puddle  (25.02.23 00:03:36)
fena sallamış :) öyle böyle değil.

  • brkylmz  (25.02.23 00:34:59)
gundemi sozlukten takip ediyorum yillardir. her gun gercekten buyuk eksiklik hissetsem de sirf bunun icin vpn indir kur vs. ugrasmadim, benim gibi cok kisi vardir eminim. yani %100 salliyor.

  • in vino veritas  (25.02.23 00:47:26)