El feneri ?

Bir milyoncularda bile en uyduruklarının fiyatları 75 lira olmuş.
Şöyle kaliteli çok uçuk fiyatlı olmayan bir fener arıyorum. 2 tane alayım çantaya, baş ucuna koyayım diyorum.
Var mı yakın zamanda fener alan tavsiyede edecek.

mini cob diye usb şarjlı ürüne rastlamıştım geçenlerde. baya ışık veriyor.
www.youtube.com

amazon hepsiburada üzerinden alınabiliyor.
  • gibicibicis  (23.02.23 23:11:21)
Eğer deprem çantası için alacaksanız açıkcası ben kafaya takılan decathlon fenerlerinden tavsiye ederim. Çünkü o an için elinizde belki yaralanma olabilir ya da taşıdığınız bir şey olabilir fener düşebilir vs bir tanesini mutlaka kafaya takılanlardan alın derim. Onlar biraz pahalı ama bulunsun 95 lira güncel fiyatı

FORCLAZ Pilli Kafa Lambası / Feneri - 30 Lümen - Onnight 50 95,00₺
  • titanic kemancısı  (23.02.23 23:15:18)
abd amazondan alın, kapınıza gelsin.
türkiyede ucuza satılanlar kalitesiz.
pahalıya satılanlarda kalitesiz. (hedef kitle pahalı diye alacak saflar)
  • aslindasorunumpsikolojik  (23.02.23 23:46:39)
Forclaz havada karada tavsiye ederim. Deprem için en mantıklı çözümlerden.

Amazon ABD'deki nakliye ücretlerinden haberi olmayan arkadaşa da kolaylıklar diliyoruz.
  • mada  (24.02.23 00:28:48)
www.trendyol.com

hayvan gibi ışık veriyo. bu fiyata böyle aydınlatmasını beklemiyodum açıkçası.
  • b1020  (24.02.23 00:46:20)
ben şundan aldım:
www.amazon.com.tr

içinden iki adet çıkıyor. 250 TL civarına mal oldu, 1 haftada geldi.
18650 lityum pil ile geliyor. direkt fener üzerinde şarj soketi ile şarj ediliyor.
  • Copernic  (24.02.23 11:37:03)
@copernic tavsiye ettiği ürünü beğenip ben de aldım fenerler muhteşem çıktı selektör özelliği de var. Yakında oturan arkadaşımla bu şekilde birbirimizi bulmayı düşünüyoruz

  • titanic kemancısı  (02.03.23 19:20:36 ~ 19:20:47)