[]

deprem icin binayi test edecek özel sirket tavsiyesi verebilir misiniz

yer istanbul belediye olmayacak özel ariyoruz. internettede isin icinden cikamadik
 
özelde olsa devlet bundan yeni rüşvet kapısı yaratacaktır.
yani özel yada kamu tüm test firmalarının sonucuna göre mecburi ve emrivaki yıkım emri çıkartırlar.
rüşvet verenlerin evlerini yıkmazlar.
  • aslindasorunumpsikolojik  (23.02.23 23:48:37) 
üniversiteye gidin. son 2 haftada daha önce bu işi yapmamış ama yapıyoruz diyen bir sürü firma türedi. bu iş 2 slayt okumakla olacak iş değil. üni olmaz diyosanız eskiden de bu işi yaptığını öğrendiğiniz bi firma bulun.


  • b1020  (24.02.23 00:49:58) 
@aslindasorunumpsikolojik

özel ve bağımsız test şirketleri var. sonucunda mecburi bir yıkım ve boşatma söz konusu olmuyor. ancak belediye mühür vurabiliyor.
  • debian  (24.02.23 03:17:48) 
Tesekkurler arkadaslar


  • Slynmaster  (09.03.23 10:11:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.