[]

kadıköyde mekan

kadıköyde sessiz sakin, rahatsız edilmeden uzun uzun oturabilecek bir yer biliyor musunuz? sevgililerin ayrılık konuşmasının yapılmasına uygun, yani ağlayan sevgililere, dramatik anların yaşanmasına müsait bir yer olması lazım. uzunca bir ayrılık konuşması yapılması lazım fakat ev yok. duygusal, ağlamalı sarılmalı enstantaneler yaşanabilir, rahat konuşabilmek ve rezil olmamak açısından :(
 
Lisedeyken kadıköy mc donaldsta terk edilmiştim olur mu :d

Bence kadıköydeki metrekare bakımından ufak tefek mekanları düşünürsek rıhtımdaki starbucks büyük ve kendi halinde kalıyor. Orada biri ağlasa kimse dönüp bakmaz gibi. Hem şık bir mekan da değil, giderken kişide bir beklenti de yaratmaz.
  • ruhen hastayim ben  (19.02.23 22:25:33 ~ 22:26:00) 
Moda sahil


  • instant crush  (19.02.23 23:23:20) 
sessiz sakinle kimse donup bakmasin celisik oldu. ben de rihtim starbucksi tercih ederdim


  • ala09  (20.02.23 07:17:19) 
sessiz sakin bir yerde ağlamalı ayrılık yapılır mı ya. herkes rahatsız olur. ben olsam biraz daha kalabalık bir bar seçerdim.


  • roket adam  (20.02.23 09:46:41) 
vapura binin, üst katta açık alanda denize karşı oturun ya da demirlere tutunarak ayakta durun. beşiktaş'ta indiğinizde ayrılmış olun.


  • gabe h coud  (20.02.23 10:39:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.