Karısını aldatan erkek kötü erkek midir

Bir erkek karısını karısının haberi olmadan aldatsa bu kişiye kötü diyebilir miyiz?Ama düşünün bu erkek herkese iyi davranıyor merhametli düşene yardım ediyor.Sizin görüşünüz nedir çok merak ediyorum

Baya büyük yalancıdır. E yalancilari da sevmem pek. Dolayısıyla bizımla deyıl

  • abuzer  (19.02.23 19:01:19)
Lol. Akşamları evsizlere yemek de dağıtıyor mu?

  • Amaranta ursula  (19.02.23 19:03:43)
Karısının bu durumdan haberi var ve müsaade ediyorsa nötr. Diğer durumda kötü erkek.

  • nickini degistiren yazar  (19.02.23 19:05:23)
birini irade kullanarak aldatan bir insan başkalarına iyi ve merhametli davranmıyordur, diplomatik davranıyor ve acil durumlarda kendisini aklamak üzere enstrüman olarak kullanabilmek için başka bir kimlik yaratıyordur.

kötü biri diyebilir miyiz sorusuna gelince; bir başkasını (sevgili, eş vb. olmak zorunda da değil) aldatan, aptal yerine koyan, o kişiye yalanlar söyleyen, öğrendiğinde onun acı çekmesine neden olacak, insanlara ve hayata güvenini sarsacak davranışlarda bulunan kişi kötücül biridir evet. zira aldatmak tek başına bir eylem gibi görünse de esasen aldatılan tarafta katmanlı pek çok kırılma ve soruna neden olur. kaldı ki evli olduğunu karşı taraftan da gizliyorsa, ki çoğu öyle, bütün bu zararları iki kişiye de verme potansiyeli var demektir.
  • Phoebe  (19.02.23 19:08:19 ~ 19:37:46)
Yardımsever diye aldatması normal mi? ''Ama düşünün bu erkek herkese iyi davranıyor merhametli düşene yardım ediyor'' Acun Ilıcalı geldi aklıma.

  • Kahvedesu  (19.02.23 19:14:27)
aldatmak karaktersiz isi. phoebe gibi dusunuyorum iyi gorunumlu kimlik yaratmak bu. sahteciliktir. aldatma kelimesi yerine farkli seyler koyanilirsin tecavuzcu ama iyi biri, iskenceci ama bazilarina iyi davraniyo vb.

  • ala09  (19.02.23 19:29:45)
Pes. Şöyle bir soru sorabilecek kadar aldatmayi normal görmek, belki de hak gormek... yani ne denir ki en iyisi odur ya ne kötüsü.

  • unidentified floating object  (19.02.23 19:37:39)
Sorsan herkes kotu der. Yani herkes.

  • stavro  (19.02.23 19:37:58)
Olaya siyah beyaz bakmaya gerek yok. Aldatmayan herkes de woaww bi sekilde iyi olmadigina gore, aldatan kisiye de sirf yardimsever diye iyi diyemeyiz.
Yalanci insan kotudur bence. Karaktersizlik.

  • rayde  (19.02.23 20:43:18)
Tabiki evet; yolları ayırıp istediğini yapabilir.
Onursuzca..

  • gadlemler  (19.02.23 21:35:22)
şerefsizin tekidir iyilik falan hava civa

  • basond  (19.02.23 21:40:07)
Kötü demem. İyi de demem. Karısı ile alakalı durum beni ilgilendirmez. Veyahut kocası ile. Ha kendisine güvenmem ama.

  • drako  (20.02.23 11:06:53)
karısının haberi olmadan aldatıyorsa evet kötüdür. karısını haberdar ederek aldatıyorsa o zaman bir şey diyemem. *

  • knight of cydonia  (20.02.23 11:17:23)
Abi bence iyi olmak kötü olmak bir harekete davranışa göre değil toplam davranışların kümülatifine göre belirlenir, yani seni aldatarak sana kötülük yapması ikinizin arasındaki bir konu, sana kötülük yapmış olması genel olarak kötü bir insan olduğu anlamına gelmeyebilir ya da ne bileyim seni hiç aldatmamıştır ama etrafına karşı leş bir insandır, bu adam için de iyi bir adam diyemeyiz.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (20.02.23 11:28:58)
kimse evlenmesi ve evli kalması için boğazına bıçak dayamıyorsa bilinçli olarak kötülük yapıyor ve bu onu kötü erkek yapar. yani kötü diyebilmek için illa ki hırsızlık yapması, insanları öldürmesi gerekmiyor. söz verdiği ve kendine güvenen birisine manen yaralayacak davranışlarda bulunuyor, belki çocuklarının evlendikleri insanlara kadar etkileyecek aldatması.

  • deartheodosia  (21.02.23 00:07:46)
Sizin tanımınız bizim "el iyisi" dediğimiz insan. En yakınına göstermesi gereken asgari saygıyı göstermeyen, onu aldatan insana ben iyi insan diyemiyorum.

  • SiyamkedisiZorro  (22.02.23 14:42:32)
kötülüğün tanımı nedir?

  • selam  (24.02.23 13:43:22)