Awakenings Summer Fest 2023 İçin Valiz Sorunu

Merhaba,
Daha önce Awakeningse gitmiş olanlar ya da Pegasus'un valiz takıntısı konusunda bilgisi olanlara bir sorum olacaktı.
Bu yaz Awakenings Festivale 2 kişi kendi çadırımızla gideceğiz. Pegasus'tan yalnızca kabin valizli Amsterdam uçak bileti aldığımda çadırım için ekstra ücret isterler mi ya da daha büyük bir valiz hakkı almalı mıyım bunu bilemiyorum. çadırım da şu: www.decathlon.com.tr

bilgisi olanlar yeşillendirebilir.
şimdiden teşekkürler.

Hocam 8kg kabin valizi ve bir de küçük çantayı alıyorlar. Eğer 8kg valiz içine bunu ve eşyalarını sığdırabiliyorsan sorun olmaz. Bunun dışında alacağın eşya için sorun yaratabilirler. Yurtiçinde daha esnek olsalar da genelde yurtdışında zorluyorlar limitleri.

  • lcha  (17.02.23 10:37:47)
Çadırın ağırlıpı 3.4kg. kabin valiz içine sığmaz sanırım, boyundan dolayı. hem kabin hem Sırt çantam hem de elimde çadır sorun olur mu diye düşündüm bi an. teşekkürler bilgi için @lcha

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (17.02.23 11:41:59)
Merhaba.
Geçen yıl 2 kisi kendi çadırımızla gittik. 1 valiz hakkı alıp, 2’ye böldük parasını. Çadırımızı ve şişme yatağımızı 20kglik valize sigdirdik. Kisisel esyalarimizi da kendi kabin boy valizimize koyduk. Totalde 2 kisi icin şu şekildeydik: 2 sirt cantasi+ 2 kabin boy valiz + 1 tane 20kg valiz.
Sonuc olarak: Valiz hakkı alın.
Ekstra sorulariniz olursa sözlükten yazabilirsiniz.
  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (15.12.23 15:01:38)