bugün çok güzel ekildim

10 numara ekildim ha, süper ekildim,

toplamda 4 kere başka zaman verilerek ekildim sabah 9 dedik ben anlaştığımız yerdeydim 11 yapalım dedi bekledim 13 dedi lan dedim bari başka yerde bekleyeyim başka yere gittim. 15 dedi takıl sen dedim sonra akşam 7 dedi 7de aradım uygun değilim ya sonra görüşürüz dedi, iyi dedim.

olum ne güzel ekildim lan, baya profesyonel ekildim
yani çalışsan planlasan bu kadar güzel ekilmez bir insan
baya lab faresi gibi gezindim ortalıkta
atladım arabama bi oraya bi buraya gittim baya insan gördüm yollar tanıdım
bildiğin 300km yapmışımdır

ama hakkını vereyim güzel ekildim
uzun zamandır böyle ekilmemiştim
ya olm bazı insanlar ne güzel ekiyor ya
yani düz insan olsa böyle katmerli ekemez kimseyi
işin uzmanı olunca ayrıca bi güzel ekiliyorsun

keşke yarın yine ekilsem öyle güzel bir ekilmeydi yani

peki siz max kaç saat ekildiniz? sonra ne oldu?

hocam bunu bu akşam sindir iyi bir tecrübe olmuş

  • freebird5406_2  (16.02.23 22:59:42)
birinci dereceden akrabam değilse, en az 10 yıllık arkadaşım değilse > her yerden engelle

  • fatihkkk  (16.02.23 23:05:41)
Yıllar yıllar evvel, ergenlikten çıkışlarımda yaşamıştım bunu en son. Şu anda beni maksimum 1 saat beklettikten sonra eken insani her yerden engellerim. Sebebini sormam bile.

  • sanguine  (16.02.23 23:08:23)
11 neyse de 13 dediği an "o kadar saat napayım ben neyse başka zaman görüşürüz" der attığı cevabı da okumaz bir daha da kendi yazmadığı sürece yazmazdım.

profesyonel ekilmediniz bence, her dediğine "he" demişsiniz sadece. mesela 15 diyor siz hala "takıl sen" diyorsunuz. 3. ötelemede hala uyanmamışsınız o çok enteresan.
  • ilgeru  (16.02.23 23:17:51 ~ 23:19:14)
Sen ekilmeyi hak etmişsin hocam kusura bakma, gün içinde plan değişmez en fazla karşı tarafın beklenmedik bir işi çıkar "bro böyle böyle bir durum oldu kusura bakma ben gelemiyorum" der kapanır konu, bu biraz hazmedilir ama randevu böyle ötelenmez, o terbiyesizliğe girer artık. Ben kimseyi bu şekilde beklemedim beklemem de bekletmem de.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (16.02.23 23:21:54)
Böylesini hiç duymamıştım yav. Siz neden başlangıç saatinden itibaren on saat beklediniz ki? Daha doğrusu nasıl bekleyebildiniz? Karşı taraf en son bir şey dedi mi, profil fotosu hala görünüyor mu bunları acayip merak ettim ne değişik olay.

  • ruhen hastayim ben  (17.02.23 00:02:51)
Hocam bu ekilmek değil. Ekilmek başka bi şey.

Ekilmek değil bu...
  • msb  (17.02.23 00:05:22)
Benim boyle saglam ekildigim hic olmadı. Çünkü ekilecdgimi onceden farkettim hep. Dolayisiyla ekilecegimi anlayınca bastan bel baglamadim plana.

Ama sen haketmissin +1
Bu kadar toleransli olma bro. Plana uyulmadigi taktirde bas git opsiyon tanima. Hiçbir konuda bu kadar toleransli olma.
  • stavro  (17.02.23 00:07:58)
Valla çok temiz ekilmişsin hocam, helal olsun. Torunlara anlatmalık hikaye :D

Ben en son bir adet inanılmaz tatlı göğüsleri olan dost tarafından 2 saat falan ekilmiştim. Sonra eve gidip efendi gibi engelledim.

Her gencin başına geliyor, çok kafaya takmamaya çalışın.
  • plutongezegendegilmi  (17.02.23 00:09:27)
yani hep bir 2 saat ara verdi ben de dedim nolcak sanki tablet var araba var falan beklerim

hayır kahvaltıyı beraber yaparız dedik, tek yaptım
şöyle bir yürürüz dedik, oturdum
öğleyi beraber yeriz dedik, tek yedim
bari akşam yemeğini beraber yeriz dedik evde pizza söyledim

böyle alıştıra alıştıra yapınca ben anlamadı
gelecek sandı
ekildiğini sonradan anladı
  • duyurukullanıcısı  (17.02.23 00:47:45)
Hocam gercekten biri var konustugun degil mi :)

Whatsapp'a kendi kendine konusma ozelligi geldi de o yuzden seettim.sjdhzb
  • brkylmz  (17.02.23 00:54:10)
9u 11 yapalım dediğinde ben uzaklaşırdım ordan.

geçen haftalarda ekildim son anda gelmiyorum ben dedi daha da arayıp sormadım.
  • jelly bear  (17.02.23 10:25:15)
biraz saflık mı var sizde hocam?

  • Hallegadola  (17.02.23 10:29:24)
her yerden engelle +1

  • nickini degistiren yazar  (17.02.23 10:36:15)
okuyunca epey üzüldüm, kendim ekilmişçesine.

şu ana kadar ekilmedim hiç, ekileceğimi hissettiğim an "ben bir saat bekledim, başka bir zaman buluşur ya da hiç buluşmayız artık." dedim ya da buluşma yerine bir saat sonra gelen ve "ben geldim şimdi, neredesin?" die mesaj atan birine "ben artık orada değilim, çıkıp gittim." dedim en fazla.

ama sizin duruma ithafen şu şarkıyı armağan ediyorum:

youtu.be
  • m e b  (17.02.23 10:40:57 ~ 10:41:20)
arkadaşlar ne yalan söyleyeyim, depremden etkilenmememe( 3 me varmış burada :Ç ) rağmen evden çalıştığım için yalnızdım, herkes kadar üzüldüm falan biraz sanırım konuşmaya ihtiyacım vardı çünkü depremden 1 hafta öncesi ve düne kadar dışarı çıkmamıştım 3 hafta mı ediyor neyse işte

belki ondan biraz fazla müsade gösterdim, dışarda insan falanda görünce öyle aman aman bi bekleme süreci olmadı ama kafadan 10 saat beklemişim haa 11'den sonra elbette kendi başıma takıldım ama dolaylı olarak da beklemiş oldum

işte bu da böyle bir anımdı.
  • duyurukullanıcısı  (17.02.23 11:53:17 ~ 13:01:17)
açıklaması neymiş? ekilmemiş, dolandırılmak üzereymişsin gibi geldi. ben hiç ekilmedim. 15dk'dan fazla beklemem. daha önce görüşmediğim biri 9'u 11 yapınca evime döner, daha müsait bir gününde tekrar deneyelim derdim.

çok yakın bir arkadaşım var. eskiden bir kaç kez buluşma saati geldiğinde ben daha hazırlanamadım diye yarım saat 1 saat istemişliği olmuştur ama o zaten istesin, canımı vereyim.
  • gabe h coud  (17.02.23 13:46:15 ~ 13:50:14)
aşk meşk mevzuu ve görüşmek için çok ısrarcı olduysanız belki intikam almış olabilir. yoksa bunu insan insana yapmaz.

  • ravenudon  (17.02.23 13:46:20)
yani ben mazeret sormam genelde insanlara, ona da sormadım.

  • duyurukullanıcısı  (17.02.23 13:55:20)
tam daha fazla ekilmem demişsin daha kötü ekilmişsin
çabuk atlatırsın umarım

kız mevzusu muydu
  • bir soru sorcam  (17.02.23 16:12:32)
ben asla bu kadar beklemem.
9da buluşma mı olur amk. erteleneceği garanti yani. o saatte bulusulmaz zaten
2 saat erteleme de çok fazla. en fazla yarım saat beklerim. sonra vın
  • abelardo  (17.02.23 22:09:03)
9 ve 11den sonra yapcağın işi öpeyim derdim ben. Sabrına rep++

  • thesomberlain  (18.02.23 22:47:27)
sorun ekende değil ki? 9 da buluşacaktın, hadi olmadı 11 dendi, 11 de olmadığında işim var diyip basıp gitmen lazımdı. sen buluşmak için tüm gününü harcamayı göze alırsan o günü harcarsın. demekki senin zamanın, işin gücün karşı tarafı tartıya koyduğunda karşı taraf ağır basıyor. e o da madem bu kadar değerliyim uğraşsın o zaman der.

hiç unutmma, 3 saat kadar ekildimdi ben bir gün, o zamanlar cep telefonu yok, ankesörlü telefon var. telefon defteri taşıyoruz yanımızda. neyse sonra dedim bende ekeyim, yine bir gün buluşacaktık, kuzende o tarafa gidecekti, dedim benide götür, buluşma saatinden 1 saat sonra yola çıktık, 1 saatte yol sürdü, yine 1 saat bekledim :) vaz geçtim sonra inatlaşmaktan.
  • selam  (24.02.23 13:13:35)