[]

Dün Fatih Altaylı'da Dedikodusu Yapılan Bilim Adamı Kimdi?

KAfama çok takıldı. Murat bardakçı sabah haber türk'te birinden bahsediyor. Sonra celal şengör dalga geçiyor.

Fatih Altaylı "o bilim adamı değil defalarca uyardım çıkartmayın diye" diyor.

ilber bile elli kere sordu kim o kim o diye söylemediler sonra konuşuruz diye.

Kimdi o?

 
Ali ihsan göker?


  • robernarkha  (09.02.23 23:23:39) 
Biz usumezsoy gibi anladık konusmalarindan.


  • fraise  (09.02.23 23:39:47) 
fatih altaylı arada acc mi ne bir şey dedi ipucu olarak, hani merak eden burdan bulsun gibi

program kaydını tekrar izleyelim

edit: fatih altaylı ipucu olarak "alternatif akım" diyebiliriz ismini vermeyelim dediklerinde
  • freebird5406_2  (09.02.23 23:50:44 ~ 10.02.23 03:49:09) 
Programı izlemedim fakat celal şengör candaş tolga'nın programında "ama dün bilim adamı istanbul'da deprem olmayacak dedi" diye söylemesine "demek ki o bilim adamı değilmiş" gibi bir cevap vermişti.

Şener üşümezsoy istanbul'da deprem olmayacak demiyor 7'yi geçmez diyor, sahil şeridini yıkar diyor. sanırım istanbul'da şiddetli deprem olmayacak diyen bir tek övgün ahmet ercan var. Onun dedikodusu olabilir:

www.cumhuriyet.com.tr
  • joehigashi  (10.02.23 10:01:36 ~ 10:20:37) 
bu aralar tum medyatik bilim camiasinda sener usumezsoy'a tepkiler geldigini farkediyorum. muhtemelen o'dur.


  • buenosdias  (10.02.23 12:28:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.