trendyoldan iphone alınır mı?

satıcısı trendyol(apple tr garantili) olan bir iphone normal apple sitesine göre şuan 900tl civarı daha ucuz. Acaba risk almış olunur mu? herhangi kutu açılmasından sonra farkedilecek bir kusurda 15 gün içinde iade ederken bir sorun çıkıyor mu?

15 gün iade sadece Apple yetkili satıcılarında var (hatta bazıları ayak bild diretiyor). Satıcı kurumsal br yer değilse başın ağrıyabilir. Mesela cihazda kozmetik bit sorun olsa Trendyol “kargo tutanağı” istiyor. Alıcı başka bir şey istiyor falan.

  • giovanne  (07.02.23 09:10:35)
asla almam.

  • deartheodosia  (07.02.23 09:20:01)
daha önce 2 defa iphone 11 aldım bir sorun çıkmadı.

  • al basmadan donu var  (07.02.23 09:34:16)
Ben alıyorum bu şekilde sorun yaşamadım hiç. Kutuyu açtığınızda iade şansınız biter yalnız. Kutuyu açmadan önce kutu üzerindeki IMEI numaralarından sorgu yapabilirsiniz. Orijinal görünüyorsa kutu açılışını da video çekerek yapabilirsiniz herhangi bir soruna karşı.

  • huzurlarinizda huzursuzluk  (07.02.23 10:48:13)
Ben iphone 12 aldım 1.5 yıl önce, gayet sıkıntısız. Yalnız kafana göre iade olayı kalktı telefonda bildiğim kadarıyla, onu apple.com.tr dışında yapan sanırım yok şu anda. Garantiye gönderirsin bir sıkıntı olursa. Bunun için ekstra 900 tl verilir mi, verilmez.

  • roket adam  (07.02.23 11:07:48 ~ 11:37:18)
farklı sitelere bak.

  • nuisance  (07.02.23 11:22:53)