Ameliyat yapan doktora hediye

Merhaba,

Ameliyat olduk, doktora kontrole giderken hediye almak gerekir diye düşünüyorum. Alırsak ne almalıyız? Bu arada bu doktorla sonrasında da çok görüşeceğiz tedavi devam etmekte çünkü.

Önerileriniz nedir?

Teşekkürlerü

Baklava tabii ki. Fıstıklı. Ben cevizli baklava seviyorum ama sen fıstıklı al.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (05.02.23 23:58:59)
Erkekse kaliteli, hakiki deri bir cüzdan. Hediye kutusuyla birlikte. (dr değilim)

  • ditu  (06.02.23 00:55:27)
Baklava ya da kaliteli lokum gibi yenebilecek ve hastanedeki diğer insanlarla paylaşabileceği bi şey alınması daha hoş.

Cüzdan çok kişisel ya adam cüzdanını seviyo belki şimdi napsın ikinci bi cüzdanı. Ha belki kravat olabilir ama bence en iyisi yine tatlı, bütçeyi de sarsmaz paylaşım yönü de var. Böyle durumlar için ideal hediye
  • nundu  (06.02.23 01:19:31)
tatli +1.
bir kac tane kendisi yer gerisini ekibe dagitir, sonucta dandik ameliyatlara bile tek kisi girilmiyor.

  • cooperr  (06.02.23 02:12:52)
özel hediye alacaksan teraryum ya da ufak cam içinde gemi maketi dekoratif

  • bir soru sorcam  (06.02.23 11:39:34)
Iyisinden tatli, cikolata olabilir, viski veren gordum tabi doktor dindar ise hos olmmaz.
@ditu cuzdan nedir ya 90li yillarda miyiz, cuzdan mi kaldi?

  • freedonia  (06.02.23 13:35:45)