[]

Bir ayakkabı meselesi

Yeni bir ayakkabı aldım iki haftada mahvettim ayakkabıyı.
Öncelikle ayakkabı dustin 2pr-kahverengi
Hakiki deri yazıyor ama nubuk mu değil mi anlamıyorum ben.

çatlaklar oluşmaya başladı diye yağ filan alayım dedim demez olaydım.
Deri için natural renk sıvı boya önerdiler sürdüm fakat ayakkabının rengi çok koyulaştı ve üstü sertleşti çok kötü oldu. Tırnakla sürtünce biraz rengi açılıyor gibi bu arada.

Şimdi öncelikle bu deri mi nubuk mu ?
Nubuksa boyamada hata yaptım, nasıl düzeltebilirim ?
Deriyse neden böyle oldu , nasıl düzeltebilirim ?

 
ayakkabının fotoğrafını at bi bakalım, nubuk derinin fırçalanmışına deniyor doku olarak ayırt etmesi zor değil


  • freebird5406_2  (04.02.23 20:24:55) 
Keşke boyamasaydınız böyle durumlarda iade alıyorlar.


  • ruhen hastayim ben  (04.02.23 20:27:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.