Evde vakit geçirmek ve aletler

Evde vakit geçirmekten hoşlanan biri daha konforlu, daha eğlenceli, daha saglıklı için evine neler alabilir? Bütce fena değil ama çok ucuk rakamlara cıkmamak sartıyla, yeni ev kuruluyor.

Aklıma gelenler:

İyi bir televizyon
Playstation 5
Philips Hue ısık sistemi
Tv için ses sistemi
Airfryer
Eliptik bisiklet, dambillar, mat
Bir sürü kutu oyunu
Kaliteli bir elektrikli diş fırcası
Güzel bir bluetooth hoparlör

Baska aklınıza neler geliyor?

Sağa sola sabitlenip hareket ettirilebilen bir telefon tutucu aldım geçen gün. Yatağımın başıma sabitledim. Bu tabi telefonla ne kadar vakit geçirdiğine bağlı ama verdiğim her kuruşu hak ediyor.

Aklıma bir de güzel bir çalışma masası ve koltuğu geldi. 40 ve üzeri inch curved bir de monitör mesela.

Koltuğun üstüne koyulabilen masaj aletim vardı bir ara. Öyle muhteşem bir şey falan değildi ama eminim daha gelişmiş olanları vardır. Masaj önemli.
  • IncredibleMau  (04.02.23 19:10:41)
Projeksiyon aleti olabilir. Deneyimlemeden önce çok gereksiz geliyordu.

  • ruhen hastayim ben  (04.02.23 19:40:49)
Benim salon epey büyük.
Şu salıncak
www.hepsiburada.com
Şu lamba
www.ikea.com.tr
ve e kitap okuyuyucuyla bir okuma köşesi yaptım. Şimdiye kadar kendime aldığım en güzel hediye üçlüsüdür.

Senin listeye de, yazdıklarından hareketle,
Robot süpürge
Çay makinesi
Kahve makinesi
Traş makinesi ve
Elektrikli çok amaçlı pişirici ilave edilebilir.
  • Mirket  (04.02.23 19:51:01)
TV koltuğu <3

  • abuzer  (04.02.23 19:56:28)
Kürek makinesi diyorum sportif faaliyet için. Huedan aşırı memnunum 6 senedir kullanıyoruz.

  • kullanıcıadımbuolsun  (04.02.23 22:52:01)
Pikap, kahve makinesi, iyi bir sistemi, projeksiyon cihazı, okuma için rahat bir koltuk. sevdiğiniz hobiniz için alan oluşturmayı ihmal etmeyin. Yemek yapmayı seviyorsanız aletlere yatırım yapmaktan hiç çekinmeyin derim zira yıllarca kullaniliyor kaliteli olanları.

Bir de benim için olmazsa olmaz mum.

Robot süpürge, kurutma makinesi konfor arttıran ürünler listesinde ilk sıralarda .
  • fraise  (05.02.23 00:15:39)
1- turntable alip, plak koleksiyonu yapabilir misin. guzel de bir speaker seti alirsin, koy sarabi, guzel de bir muzik arka planda, on numara bes yildiz.

2- guzel bir tv, bir tane soundbar, netflix veya amazon prime uyeligi, guzel bir koltuk, al sana sinema soleni.

3- dumbbell seti, mat, direnc bantlari, pilates topu, belki bir de bench. al sana home gym.
  • baldur2  (05.02.23 00:29:28)
zamanım ve param olsa piyano alırım

  • freebird5406_2  (05.02.23 00:32:34)
eğer yemek yapmayı da seviyorsa bence makarna makinası, cupcake malzemeleri ve ekmek makinası.
bunun dışında iyi bir mikroskop ve/veya teleskop :)
kindle.
kedi.
  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (05.02.23 05:52:36)
Fiber internet
Kapuçino makinesi
Döküm tava (illa ki et mühürleme videolarına düşülecek)
Küvet (jakuzili)
Kum torbası (tavana asmalık boks yapmalık)
  • baba553  (05.02.23 10:07:55)