Fenerbahce'nin iptal edilen golunu hakem izleyemiyormus

Yeni okudum bunu bir kose yazisinda:

Gazeteduvar Onur ozgen:
"Sonradan öğrendik ki, yeni protokole göre, hakemin bu pozisyonda kural dışı bir elle oynama olup olmadığını görebilmek için ekrana gelip tekrarını izlemeye hakkı bile yokmuş. Kendisine tebliğ edileni aynen uygulamak zorundaymış. Ne kadar zavallıca."

Bu olay dogru mu harbi ya? Millet niye hakeme bu kadar sovuyor o zaman?

Sadece o pozisyon değil ki sorun, çalışmayan bi ton düdük var maçı izleyin anlarsınız

  • olaylar olaylar  (04.02.23 13:31:09)
Hakeme sövmek bahane. Maksat başarısızlığı örtmek. Yoksa fb kalecisi kırmızı kart görmeliydi adaletten bahsediyorsak.

  • armagan abanuz  (04.02.23 13:53:41)
Hakemi VAR yakti zaten. Crystal clear durum yokken gol iptal edemezsin. 1 milyon kere izlesen de anlasilmiyor ne oldugu. Pozisyon flu, gol iptali yanlis.
Penaltilar dogru.
Bats'i kornerde indiriyorlar penalti. Hakem goremeybilir, VAR'in devreye girmesi lazimdi, ustelik top da tam Bats'in oraya yoneliyor yani Bats ayakta kalsa yuzde yuz gol pozisyonu.
Sondaki frikik ise hakemin en buyuk hatasi. Orda da maci gereginden fazla uzatti, sucluluk psikolojisi geregi calamadi o faulu. Frikigi verip gol olsa tum hakemlik hayati biterdi cunku. Anti - Fener lobisi cok guclu. 90+ fener atana kadar bilmemne, duduk biraktirirlardi adama. Anelka'nin elini kimse unutmaz bu ulkede mesela, 20 yil propagandasi yapilir ama 2-3 sene onceki Alanya'lar, Fatih Terim'in mersin maci, Basaksehir maci, Suleymanoular desen kimse hatirlamaz.
  • freedonia  (04.02.23 14:25:19)