Günlük hayatı kolaylaştıran faydalı ıvır zıvırlar

Örnekle geleceğim, mesela popsocket. 5 yıldır falan kullanıyorum herhalde ve telefon kullanma rahatlığımı çok yükselten bir alet. Yani baksan çok basit bir fikir ve dandik görünen bir zımbırtı ama bi erkeğe göre küçük elleri olan ama büyük ekranlı telefon kullanmayı seven biri olarak aşırı işime yarıyor. Onun dışında bi şeyler izlerken yan durmayı sağlaması da işin ekstrası. Dikey durması için de dandik plastik bir telefon sehpası mı ne deniyor onlardan aldım birkaç liraya, görüntülü konuşma vs yaparken elimde tutmam gerekmiyor çok hoş dsjsdj

Bunun gibi hayatın herhangi bir alanında işinizi kolaylaştıran, çok da pahalı olmayan ne gibi eşyalar/ürünler/hizmetler var? Yani ipad çok güzelden ziyade, ipad'de şu uygulama işimi çok kolaylaştırıyor gibi şeyler de olur. Maksat topluluk olarak yeni bi şey öğrenelim ve kârlı çıkalım :d

2 ayda bir şarj kablosu koparan bir insandım ama şu ısınınca daralan makaron kablolar sayesinde bu beladan kurtuldum şarj kablosu koparan herkese öneririm.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (03.02.23 12:32:05)
Win 10 veya 11 de bu özellik genel olarak var mı bilmiyorum ama pc kullanıcıları için iki uygulama penceresinin aynı anda görünmesi zaruri ise bu uygulama istenilen uygulamayı üstte tutuyor. Bir tür sanal mandal.

efotinis.neocities.org
  • diyecevaplandı  (03.02.23 14:02:16 ~ 14:05:55)