İhtiyacım var ama o yok

Eksikliğini hissettiğim bir kişi var. İhtiyacını duyduğum. Dertlerimden uzaklaştıran bir az olsun iyi gelen bana o. Bunu kendisi de biliyor. Ama yok resmen. Fazla bir şey değil dediğim. Bir mesaj iki hal hatır konuşma. Birbirimize iyi gelme. Ama yok yapmıyor. Söylememe rağmen yapmıyor. İnanılmaz ortada kalmış ve yalnız hissediyorum bu yüzden. Tersi durumlarda ben böyle yapmadım. Ama şimdi ben yalnız kaldım gibi oldu. Ne yapmalıyım ? Kötüyüm zaten iyice değer verdiğim kişi tarafından da umursanmıyorum hissi ekstra kötü geliyor. Şaşkınım ve kendi hislerimi beklentilerimi ve karşı tarafı sorgulamaya başladım. zor zamanımda göz göre göre böyle davranmasını asla unutmayacağım ama geride bırakabilir bu yapılanı artık bilmiyorum. Ne yapmalıyım ? siz olsanız ne yapardınız?

Maalesef bazen duygular karşılıklı olmuyor. Kabullenip önünüze bakmanız en iyisi bana kalırsa

  • aligunal  (02.02.23 23:42:27)
Mutluluğu ve çözümü karşıda aramayın. Anahtar sizde. Beklentiye girdiğiniz zaman çok üzülürsünüz. Karşı tarafın da size karşı bu tarz yükümlülükleri yok.

Yaşadığınız durumun çok da geride bırakılabilir olduğunu düşünmüyorum. Bu denli kıymet verdiğiniz bir insanın en azından mesajlarınıza cevap vermesi gerekirdi. Biraz yanlış insanın peşindesiniz gibi geldi.
  • black holes in the sky  (03.02.23 00:48:18)