telefonunun sesi kapalı adama ulaşmak

telefonunun sesi kapalı veya kısık olan kişinin telefonunu bir şekilde öttürüp, ses çıkartıp, dikkatini çektirip duymasını sağlamanın bir yöntemi var mı?

bilinçli olarak açmıyor olamaz, öyle bir durum değil.

Bazı şifreleri biliyorsan telefonumu bul bıdısını çaldırabilirsin.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (01.02.23 16:41:03)
biliyorum da bilgisayardan hesaba (google hesabı/android) giriş yapmak isteyince telefona bildirim gidiyor, ekrandaki sayıya telefonda tıkla diyor bilmemne diyor. ulan telefona ulaşamıyorum zaten problem o. google hesabına giriş yapabilsem, olmuyor. ne biçim iş anlamadım.

  • kibritsuyu  (01.02.23 16:47:05 ~ 16:48:41)
eskiden whatsapp'ı arayınca telefonun sesi kısık da olsa çalıyordu (whatsappı uygulama olarak gördüğü için sanırım). belki bu şekilde denenebilir.

  • teritori  (01.02.23 16:50:56)
benim yapıkredi hesaba para gelince telefon uzun uzun titriyor sdkjkfsdkl

  • baba553  (01.02.23 16:52:48)
telefonunu "rahatsız etme" moduna almış yanlışlıkla. telefon ne çalıyor, ne titriyor. çalarken elinde tutuyor olsan bile "oğlum arıyor" diye arama ekranı çıkmıyor. sadece gözü seçerse telefon uygulamasının üstündeki kaç kere arandığını gösteren baloncuk görünüyor. onda da açmadığı mesajlar, bildirimler vesaireler olduğu için her uygulamada onar yirmişer sayı yazan baloncuk var. yukarıdaki bildirim çubuğunu indirirsen görüyorsun kim aramış diye. e tabii bildirim çubuğunda da aynı şekilde elli tane bildirim var, feysbuk bildirimi, abuk subuk yerlerden gelen sms'ler, apartman grubu, site grubu gibi dahil olduğu gruplardan gelen 750 okunmamış mesaj. tabii her uygulamanın üstünde bildirim baloncuğu. ancak gözü gören (ben, torunu vs) biri gelip temizlerse sıfırlanıyor hepsi.

rahatsız etme modunu kapattım, kendimi de istisna olarak tanımladım, aynı kişi 15 dakika içinde tekrar ararsa çalsın diye de ayarladım, yine yanlışlıkla rahatsız etme modunu açarsa diye. şimdilik çözdük umarım.
  • kibritsuyu  (05.02.23 17:11:09 ~ 17:13:01)