Cunk on Earth

Çok komik diyorlar çok mu komik? Değil deseniz de izleyeceğim ama yine de merak ettim. Teşekkür ederim.

üç bölüm izledim bence gayet eğlenceli. arada bazı espriler biraz zorlama ve "beh" dedirtse de gideri var, hoş zaman geçirtiyor.

  • oldtimer  (01.02.23 11:33:24)
İngiliz mizahı arada beh dedirtir bence ya onun da güzelliği biraz o gibi asdas.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (01.02.23 11:34:57)
Bunu dün gece arkadaşım bana tavsiye etti kendisine çok güvenirim ben izleyeceğim.

  • kisa  (01.02.23 11:45:53)
bence komik, güzel ingiliz mizahı ama ingilizce izlemekde fayda var. kelime esprileri falan ingilizce çünkü.

kalede bir olayı anlatışı var orası çok iyiydi mesela.
  • duyurukullanıcısı  (01.02.23 11:55:19)
Instagramda çok denk geliyorum kesitlerine reels olarak. Her izlediğim güldürdü, izlemeyi düşünüyorum ben de

  • nundu  (01.02.23 12:26:48)
Henüz sadece reels kesilerini izledim, After Life dizisinden tanıyıp antipatik bulduğum biri kendisi.

Espriler çok güldürür gibi gelmiyor ama tarihi bükme/mahvetme konsepti çok hoş fikir bence.
  • nhk ni youkosu  (01.02.23 13:30:52)
konsepti bilmeyince ilk basta guzel ama sonra bir olayi yok. Gunluk 5 dakikalik dozlar almak lazim gibi

  • freedonia  (01.02.23 14:38:38)
Bugün tüm bölümleri izledim. Çok eğlenceli.

  • pispinti  (01.02.23 19:25:48)
Çok iyi bence.

  • plutongezegendegilmi  (01.02.23 20:05:07)