[]

Bu hangi araba?

Pejo 3008 falan olabilir mi diyecem de değil sanırım bilemedim.

www.memurlar.net

Emniyet kemerinin ne kadar önemli olduğu haberde de görülüyor ama tavanı özellikle çok dandikmiş izlenimi uyandırdı. Normalde sadece kaput darbeyi sönümlesin diye öyle yapılır ama burda kaput gibi olmuş tavan sanki değil mi?

 
araç yapması gereken görevi yapmış bence. emniyet kemeri olayı maalesef doğal seçilim direkt.

3008’ler sunroofsuz gelmedi sanırım hiç. hiç belli bi marka da yok zor bir tahmin maalesef
  • roket adam  (30.01.23 23:53:08) 
yeni opel astra degil mi bu, kaputun ortasindaki cizgiden sey ettim..


  • cooperr  (31.01.23 00:49:56) 
Hatchback Renault Megane 2 diye düşünüyorum.
Aşağıdaki ilandaki model ve renk.
Renk uyuyor, kasa tipi uyuyor, kaputtaki hat uyuyor, motor kapağı uyuyor.
www.sahibinden.com
  • sedolima  (31.01.23 02:11:43) 
aracın tavanı göçmediği sürece yığma çelik olsa ne olur. araç takla atınca kemerin bağlı olacak kafanı koruyacaksın. çoğu ortalama araç böyle zaten.


  • mikahakkinen  (31.01.23 10:07:42) 
@sedolima +1

Ön panjur ve arka kısımdan anladığım, Megane II olması %99.
  • John Bloor  (31.01.23 10:41:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.