sınav fikrinden dolayı mide bulanması

www.eksiduyuru.com
bunlardan sonra fena olmayan bir derece yaptım.
bu sene için dershane de sponsor oldu ilk 10 olur diye.
lakin şöyle bir problem var.
ders, sınav, ilan vs düşündüğüm an ya da biri yanımda konuşsun bir şekilde bunları duyayım midem bulanıyor.
mecaz anlamda değil.
ciddi ciddi fiziksel olarak kusacağımı hissedip koştur koştur lavaboya yetişmeye çalışıyorum.
bu duyuruyu bile zor açtım.
ne yapabilirim bunun için?

psikoloğa görünmeniz lazım.

  • candide  (30.01.23 22:52:02)
İlaç tedavisi de gerekebilir. Bir psikiatriste görünmende fayda var.

  • Mirket  (30.01.23 23:28:44)
ben duyuruyu üniversite öğrencisiyken ilk yıllarımda çok kullanırdım. bu gece oyun oynarken aklıma geldi ya duyuru vardı neydi o öyle diye bir bakayım dedim. Sen de heralde benim gibi iş konusunda şansı pek yaver gitmeyenlerdensin. Ben bugün kazanabilsem hukuk okurdum. Zaten çalışmıyorum deü hukuğun devam zorunluluğu da yok ama kazanamam. Netleri tam benim üniversiteye girdiğim yıl yaptığım netler ben de 32 mat 35 türkçe %60 civarında da diğer alanları yapmıştım bir fizik fule yakındı. Aynı nöroplastisite yok şu an ve 34 yaşından sonra uğraşamam. EA'da ilk 16000e girsem iki kez düşünmem deü hukuk yazarım. Ya da düşünürüm sayısal puanım iyiyse deü CS yazarım hala karar vermiş değilim :D Maksat para kazanmaksa para kazanmanın bir sürüüüüüü yolları var. Eğitim kariyer başka şey. Aman ne biliyim ya öf

  • Batuhanolabilir  (31.01.23 01:35:19)
keşke param olsa da psikiatriste falan gitsem.
sanırım bu duruma alışmaya çalışmaktan başka çarem yok.

  • wop  (31.01.23 20:38:00)