yurtdışı kayıtlı iphone 7 telefonunu nasıl satabilirim ?

wifi ile iş görüyor şuan , easycep alır mı bu halde

Acayip zor. Ben sattım geçen sene elden birine. Bakan inceleyen 300. Kişiye gitti diyim.

  • hunharca ben  (30.01.23 16:50:58)
piyasası neyse o fiyata mı verdin

  • nivoandmira  (30.01.23 16:52:35)
3se 2ye düşün. kılıf kablo kulaklık bilumum aparatıyla sağlam olarak verdim.

Yurtdışı diyorsun ilana mesala adam geliyor bakıyor aaa yurtdışımış çok bu buna diyordu.

Yazdık diyoruz ilana. maksat kırmak fiyatı yalan dolan işler.

5yıl geçmiş alalı artık yerli statüsüne girmiş diyosun.

Olsun. Sen ucuza aldın ya döneminde ucuza satmalısın ayağı o.

Almak isteyen tipler de sıkıntılı bu eski telefonu.

Portföy de garip.

Hiç hiç hiç uğraşma. 500 eksik olsun başın ağrımasın.
  • hunharca ben  (30.01.23 17:04:48)