bu kulaklık markası nedir iyi midir?

www.amazon.co.uk

ufak bi indirim de yaparak 21£'a satıyorlar. yorumlar çok iyi ama ne markası belli ne bişey. 3-5 tane de satılmamış ki fake diyeyim. bu paraya led ekranlı 36 saat oynatma kapasiteli cihazın sesi çöptür diye düşünürdüm ama yorumlar çok kafa karıştırdı.

bilgisi olanların yorumunu bekliyorum

bariz çin malı hocam. yorumları bi 10a bölüp 10 çıkarmanı tavsiye ederim. ha işimi görecek idare edecek bir şey arıyorum diyorsan al tabi. bu şekilde ben de markasız bir vertical mouse almıştım 50TL'ye, önce bir deniyim alışırsam 1000 liralık logitech vertical mouse alırım dedim. 5 yıldır kullanıyorum 50 liralık mouseu bana mısın demedi. bozulsa yine aynısından alırım. ama ses tabi farklı bir olay, pek bir ses kalitesi beklememek lazım.

  • mutantking  (30.01.23 16:39:25 ~ 16:39:40)
www.youtube.com

ortada bi marka yok. rasgele isim verilmiş mağazalardan biri işte...
markasız olarak alibabada toptan satışı var mesela. bu mağazalar toptan alıp kar payı koyup satıyor bütün olay bu www.alibaba.com 2000+ alımda $10.59 mesela fiyatı.

ha generic ürün olması direkt çok kötü olacağı anlamına gelmez tabi. ortalama üstü bir ürün de olabilir... ama bu markanın kaliteli ürün satayım marka bilinirliğim olsun bi kalite standardım olsun derdi yok yani.
  • konetsu  (30.01.23 21:17:22 ~ 21:24:51)
20 poundluk kulaklik coptur buyuk ihtimal.
marka olarak "anker"i tavsiye ederim..

  • cooperr  (30.01.23 21:21:56)