hogwarts legacy fiyat

selamlar arkadaşlar,

malum hogwarts legacynin çıkışına 2 hafta gibi bir süre kaldı, ben de bayadır sabırsızlıkla bekleyenlerden biriyim. fakat cyberpunk vakası olmasın diye çıktıktan sonra en azından bikaç hafta bekleyip insanların yorumlarını da görmek istiyorum.

şu anda playstation 5 sürümü fiyatı ön satışta 900 lira. çıktıktan sonra zamlanma ihtimali var mı sizce? ön satışın normal satıştan ucuz olduğu bir örnek biliyor musunuz hiç?
pahalılanma ihtimali yüksek bu fiyattan kap derseniz alacağım ön satıştan. :(

En son eylül ayında zam olmuştu psn store da sanırım. O zamandan beri de TL dolara karşı stabil durumda. Bence bir süre daha zam olmaz. Ama tabiki ytd :)

  • nuevo  (30.01.23 10:53:51)
God of War Ragnarök suan fiyati 799. PS5 önsiparis fiyati 699 TL du diye biliyorum.

Bence al gitsin. Zaten ciktiktan 1-2 gün sonra dayanamayip alacaksin. :)
  • VIPCH  (30.01.23 11:32:15)
Ben türkiyede önsiparişe açılır açılmaz bastım deluxe versiyonunu Steamden. Cyberpunk gibi buglı olabilir mi yani mümkün tabii tecrübesiz bir firma falan ama cyberpunk gibi vadettiklerinden uzak bir oyun olma itimali düşük gibi çünkü çok şeffaf bir süreç izledi firma. Bug olayı da en en en kötü bir ayda falan çözülür patchlerle ki o kadar sürecek derecede bir bug olacağını da sanmıyorum hele PS5'te hiç sanmam çünkü oyunu geliştirirken Sony ile işbirliği de yapmışlar.

Zam olayları PS store'da nasıl işliyor çok hakim değilim ama burası türkiye her an her şey olabilir. Harry Potter'ı seven biriysen zaten dayanamayıp alacaksın kısmına da +1 şimdiden alman daha iyi olabilir :D
  • nundu  (30.01.23 12:13:56)
Benzer dusuncedeydim de basip alicam. Kotu ve bugli da olsa kirk yilin basi adam gibi bir hogwarts oyunu cikmis, imkan varsa ve fansan alinir.

  • wallcan  (30.01.23 12:18:43)