Monday morning podcast gibi podcast var mı?

Bill burr MMP var, 10 sene olacak heralde dinleyeli.
Resmen bir adam, rastgele konular, bazen 40 dk bazen 1 saat, ayda bir falan anca konuk var, bazen maç izler, bazen karısı falan katılır.
Oturup dinliyoruz yıllardır çok severek.

Böyle başka podcast var mi? Yani tek kişinin olduğu var ama hepsinin bir konusu, takip ettiği bir plan var.

radyo karavan ayça ve eşi toni 2 kişi ama belli bi programları düzenleri yok içerik açısından.
gelişine vuruyolar

  • rentts  (29.01.23 19:24:18)
Aynı şey olmuyor pek çünkü iki kişi dedigimiz an bir sürü örnek oluyor hiçbir plan program olmadan konuşan.

Benim bulmaya çalıştığım harbiden tek bir kişinin konuştuğu bir şey, merak ettim yani böyle bir başarıya ulaşan başka var mı diye.
  • logisticsmanager  (29.01.23 19:43:39)
ingilizce ise mmp kadar eski değil tabi ama anything goes with emma chamberlian var.

bana da burdan @hadi ya la tavsiye etmişti. eğlenceli çerezlik dinlemeye çok güzel gidiyor. takip ettiği bir plan yok anything goes. ama aradığınız tarzda.

konu takip eden tek kişili benim sevdiğim philosopize this! var ama o da random konular değil işte ama çok iyi.
  • AlsterWasser  (29.01.23 20:09:34 ~ 20:13:53)