İptal olan telefon hattımla Whatsapp kullanabiliyorum. Bu nasıl oluyor?

Hattım, TL yüklemediğim için iptal edildi. Fakat o numara ile kullandığım Whatsapp'ı halen kullanabiliyorum. Mesajlaşmak, konuşmak hep mümkün.

Whatsapp'tan çıkış yapsam muhtemelen bir daha giremem, değil mi? Çünkü mesela SMS ile onay kodu gönderse alamam.

Numarayı bir başkası satın alıncaya kadar mı kullanabileceğim bu no. ile Whatsapp'ı?

Eğer bir kez bu hesaptan çıkış yaparsam ya da bir şekilde kendiliğinden olursa acaba tekrar giremeyeceğim için mesajlarımı da bir daha göremez miyim?

Çıkış yaparsanız bir daha giremezsiniz. Numara kapansa da wp açık kalır.

  • olaylar olaylar  (28.01.23 13:47:37)
cevabını bilmiyorum. ama en sonuncu sorunuza cevap verebilirim. whatsapp sohbet yedeklerini günlük olarak alın. android kullanıyorsanız google drive'a, ios kullanıyorsanız da icloud'a yedekleyecektir. her ikisi için de şurayı okuyabilirsiniz:

faq.whatsapp.com
  • m e b  (28.01.23 14:09:55)
Abi yedek almak, web sürümünden giriş yapmak vs uğraşırsan sms sorduğu an patlar. Ayarları hiç ellemezsen sonsuza kadar kullanırsın.

  • baba553  (28.01.23 15:07:57)
birkaç aya başkasına satılır tel no. o wp kurduğu zaman erişimin kesilir.
tel no değiştirebilir, şimdiki wp ye şifre koyabilirsin.

  • Whily  (28.01.23 15:35:54)