Sözlükteki aktrollerin toptan uçurulması

eksisozluk.com

Hayırdır bu ne iş şimdi ? Yönetim bunca zamandır neyi bekliyordu da bir gecede bu kadar hesabı uçurmuş ?

Gerçi hesapların hepsinin tek kişi olduğu bilinen bir durum da.

Bıkkınlık verenleri arada uçuruyorlar. Onlarca yenisi alınmıştır.

  • vizivozo  (28.01.23 04:36:44)
troll arkadaşlarımız bir başlığa, açıldıktan sonraki 5 dakika içinde 15 tane entry sıralamanın organize ve planlı çalışıldığı görüntüsü verdiğini akıl edemedi. moderatörler de yeni akıl etti. bence mesele bundan ibaret.

  • zgrydn  (28.01.23 08:24:08 ~ 08:24:44)
esas neden senelerce izin verdiler diye sorulması lazım.

uzun süre sonra ilk kez sol frame'i görece temiz buldum. gene 50entrye sahip tırt hesaplar tek tük çıkmış ortaya.

bence seçim öncesi güzel bir ödeme almak için uçurdular. kendi kitlesini memnun etmek için yapılan bir hareket olma ihtimali benim gözümde %3.698483
  • kimlanbu  (28.01.23 08:28:25)
Çoktan yapılması gereken olaydı. Daha bir çok aktroll olduğunu biliyorum. Darısı onların başına.

  • asalm  (28.01.23 09:14:08)
hiçbir anlamı yok, ciddi ciddi işleri bu ve maaş alıyorlar; tekrar gelecekler. "şirket"leri yeni hesapları da topluca alıyordur. 10-20 tane al, ayrı ayrı giriş yap, başlığı yukarı taşı.

  • deartheodosia  (28.01.23 10:52:37)
Yalan, algı yönetimi, provokasyon ve manipülasyon Ekşi Sözlük'te suç değil bildiğim kadarıyla. O hareketleri de bulandırıyor ama o sebeple atılmamışlardır. Sözlük baştan aşağı o tip şeylerle dolu zaten. Muhtemelen birkaç kişi çoklu hesap sahibi olup organize olarak başlık açıp ilk 10 entry'i girdikleri için uçtular. Yine gelirler.

  • nawar  (28.01.23 12:47:01)