twitter'da ismimi değiştiremiyor muyum

@ olandan bahsetmiyorum, bu kendi yazdığımız isim. mümkünse internet sitesi üzerinden yapmak istiyorum ama mobil de olur android için.

ya o kadar baktım ettim sitede bulamıyorum. internette araştırıyorum, gösterdikleri arayüzler ve sekmeler filan benim şu an twitter'da gördüğümden tamamen farklı. sinir oldum. bu @ zımbırtısını değiştirmeyi buldum mesela tamam ama ismim değişmiyor. yolu yok mu bunun? yani insanların bana ulaşabileceği handle'ı tak diye değiştirebiliyorum da hiçbir önemi olmayan isim niye değişmiyor anlamadım.

Android: Profil fotoğrafına tıkla, soldan panel açılacak, profil > profili düzenle.
Web: Profil fotoğrafına tıkla, açılan sayfadan profili düzenle butonuna bas.

  • cinsi kisi  (26.01.23 14:57:07)
Çalışma var herhalde, çünkü Elon Musk da değiştiremiyorum diye tweet atmıştı bu sabah.

  • malheiros  (26.01.23 15:07:22)
@cinsi kisi: web'de profil fotoğrafına tıklayınca hiçbir şey çıkmıyor. kendi sayfamda sağ tarafta profili ayarla sekmesi var ama orada da böyle bir seçenek göremedim.

  • mark greg sputnik  (26.01.23 15:24:49)
Android uygulamada profiline gir. Sağda edit profile tuşu var headerın altında. Ordan yapılıyor direkt açılan pencerede isim kısmı var.

Web'de de aynı şekilde hatta, şimdi açılıyor bende pencere orada profil fotosu, ad, bio falan değiştiriliyor
  • nundu  (26.01.23 16:22:48 ~ 16:24:03)