erkek deri ceket

şunu beğendik:
www.buckmason.com

cool bir şey istiyoruz, hafif amca işi de olabilir aradığımız bilemedik. türkiye'de nereden alıcaz onu bulamadık, büyük firmalardaki modelleri pek beğenemedik açıkçası.
nereden bakmak lazım?

desa ve matraş'a baktınız mı?

  • veri  (25.01.23 22:14:32)
bulamazsiniz bence. gordugum kadariyla sadece kendi sitesinden satis yapan bir marka, ki onlarda bile yok. ebay poshmark tarzi yerlerde ikinci al bakinabilir belki.

bu arada bu fotodaki manken unlu biri degil mi yahu yoksa ben mi benzettim ama cikaradim. dizide falan oynuyordu sanki?
  • hot potato  (25.01.23 22:16:39 ~ 22:17:23)
direk bunu bulamayacağımızı biliyoruz, aradığımız tarza örnek olsun diye koydum. mankeni biz de beğendik, ünlüyse de tanımıyorum ben.

desa'ya internetten baktık ama beğenemedik hiç.
  • esther  (25.01.23 22:22:09)
Linktekine benzer bi şey arıyorum ben de ama bu linkteki de tam olarak tatmin etmedi beni ya. Derimod'da Desa'da falan zaten hiç güzel bi şey yok. Vintage ürünler satan yerlerde falan denk gelmek gerekiyor sanırım ya da Kadıköy Yeldeğirmeni'nde Evren Butik diye bir dükkan var ikinci el kıyafet satıyor güzel şeyler geliyor oraya. Feriköy'deki gece pazarında da denk gelebilirsin.

  • vedatchilipeppers  (25.01.23 22:49:54)
bu ceket muthismis yalniz.

  • baldur2  (25.01.23 23:37:01)
Bu ceketin aynısını, 89-90 civarı Levi's satıyordu, deri ve red tab ile. Çok güzeldi.

  • cedilla  (26.01.23 01:37:11)
Model resimleri ile gidilse, özel üretim yapan bir dericide aynısı yaptırılır, hatta vucut ölçülerinize göre yapılır daha bile iyi olabilir.

Önemli olan iyi bir deri terzisi bulmak, İstanbul Zeytinburnu bölgesinde bu işi yapanlar var. Çok zor bir model değil, 3-4 bin liraya yaptırılır sanki.

Bu tür hazır ürünler piyasada ortalama 2.500 TL
  • John Bloor  (26.01.23 11:20:31)
levi's olanı merak ettim.

biz izmir'deyiz, @john söylediğiniz fiyatlar çok iyi, büyük markalarda beğenmediğimiz modeller çok daha yüksek fiyatlı. izmir'de nerede kim yapar bilmiyorum ama araştırıcam.
  • esther  (26.01.23 11:50:36 ~ 12:10:08)
Ben de Google araması ile gördüm tekrar. Klasik trucker modelinin derisiydi, Levi's'ın Levi's olduğu yıllarda.

  • cedilla  (27.01.23 00:00:52)
levi's ın modelini gördüm, çok iyiymiş gerçekten de. keşke yine üretseler.

  • esther  (27.01.23 12:53:35)
link var mi levi's icin kanka?

  • baldur2  (27.01.23 13:44:40)
google görsellerde "levi's deri ceket" yazınca çıkanlara baktım ben.

  • esther  (27.01.23 13:54:37)
Dolap uygulamasında çıkıyor çeşitli beden, fiyat aralıklarında ve ikinci el/yeni seçenekleri ile. Şimdi baktım meraktan, Levis deri yazarak arama yaptım.

  • cedilla  (28.01.23 17:19:07)