[]

Mobilde kolay oynanan futbol menajer oyunu

Sadece kadroyu vs kurup, transferi yapıp maç yapabileceğiniz menajerlik oyunu var mı?

İndirdiğim oyunların bir sürü ıvır zıvır detayı var. Tesis, paket satın alma, şu bu bir sürü şey.

Yine detaylı olsa bile onları yardımcı falan yapsa da olur.

 
Online soccer manager (osm). Yıllardır oynarım çok detayı da yok ve eğlenceli bana göre. Birkaç taktik ve dizilim sadece.


  • die so slowly  (25.01.23 16:32:11) 
Muhtemelen cevap olmayacak sana ama "New Star Manager" diye bir menajerlik oyunu var. O da biraz detaylı ama boğucu değil. Onları da sen alıyorsun ama oyuncuların neredeyse tamamı fake. Bence eğlenceli. İstediğin oyun türü olmasa da bir bak istersen.


  • nawar  (25.01.23 16:47:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.