[]

Cumartesi günü Yunan olup arkadaşlarıma sürpriz yapmam/götürmem gerekiyor.

Bir oyuna dahil edildim. Herkese bir kart verildi sanırım.
Diğer kişilerin kartını bilmiyorum ama ben Yunan oldum. İsmim Kostas.
Görevim de bir sürpriz yapmak/bulmak/getirmek.

Fikirlerinize açığım, ne yapsam? Evde olacağımız için tabak kıramam.
Uzo kimse içmez muhtemelen onu da eliyorum.

Sürprizin Yunan olmamla alakalı olması önemli mi değil mi bilmiyorum.

Teşekkürler.

 
Recep İvedik'in ülkelerin yemek tanıtım sahnesini izleyin.

Oradaki yemekleri alıp üzerine Yunan isimleriyle yazardım. Hem çok çeşit olur hem de yenir. Kendi başınaysanız da afiyet olsun video çekip biraz yunan şivesiyle paylaşırsınız herkes güler.
  • baldan kaymak  (25.01.23 12:23:23) 
Saganaki ve souvlaki falan hazırlayıp mini Yunan mutfağı demosu yapın.
Sirtaki öğrenin, sonra arkadaşlara sirtaki öğretin.

  • kobuzchu kiz  (25.01.23 12:29:27) 
Pisagor kupası götür


  • abuzer  (25.01.23 12:36:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.