[]

işbankası mobil uygulama - yatırım hesabı, fon alım

Selamlar, iş bankası vadesiz hesabım var, bir de fon işlemleri için yatırım hesabı açtım, ancak fon almak istediğimde paranın alınacağı hesap yatırım hesabı görünüyor, vadesiz hesabım değil. Vakıfbankta doğrudan doğruya vadesiz hesabımdan alım yapabiliyorum, iş bankasında önce vadesizden yatırım hesabına mı aktarmam gerekiyor parayı?

allah yazdıysa bozsun: bakındım da göremedim, bir de şube ismi hesap no girmemi istiyor, niyeyse.


 
Alım yaparken ikisini de kullan gibi bir seçenek olması lazım.


  • allah yazdiysa bozsun  (25.01.23 11:49:47) 
Önce yatırım hesabına aktarıp oradan alacaksın fonu. iş bankasında öyle işliyor.


  • mellifica  (25.01.23 15:19:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.