[]

mersin'de yaşayan var mı? istanbul'dan yerleşecek biri nerede ikamet etsin?

Alttaki duyuruya istinaden :)

Mersin'de nerelerde yaşanır? Yeni bina ve site olması önemli.

Teşekkürler.

 
tarsus iyi diyolla


  • tantavizisyon  (25.01.23 11:04:56) 
tece tarafına yerleşmelisiniz. şehir merkezi hep suriyeli dolu. davultepe de düşünülebilir.


  • dakota  (25.01.23 11:24:27) 
açılın Mersinli geldi. üstelik daha 1 ay önce istanbul'dan taşındı. yani tüm sorularınızı sorabilirsiniz.
ilk olarak tarsus, tece nedir yahu? sallamayın. istanbul'dan sonra eksiklik çekmemek için merkezde ama mersin konforunu sağlayacak bir yer olması lazım.
bütçenizi bilmiyorum ama tavsiyem sahilde full deniz manzaralı evlerde yaşayın. madem hayat değişiyor, güzel yönde değişsin.
mezitli suriyeli yogunlukta oldugundan haritayı yenisehir sahil olarak daraltmakta fayda var.
pahalıysa, sahile yürüme mesafesi olsun. zevklerinizi bilmiyorum ama avm, mekanda oturma insanıysanız, marina civarı olsun.
yeni bina, site cok secenek var. havuzlu olanlar ilginizi cekebilir ama bir tavsiye daha, mersin'de deniz en fazla 1 saat uzaklıkta. yani yaz haftasonlarında denize girin, komşunun çocuğunun işediği havuza saçma aidatlar ödemeye gerek yok.
sorularınız olursa yeşillendirebilirsiniz :)
  • lapetite  (25.01.23 11:44:58) 
Haha ben yeni görüyorum bunu.

Full deniz görebileceğiniz bir yer olsun bence. Konyadaki en büyük soru işaretim o ydu. Göl var konyada o kadar. Arkadaşım da Konya yerine Mersin i önerdi bana.

Mersin her yere yakın gibi geliyor sadece merkezde değil diye düşünmemiştim. Listeme ekleyip, başlığı takip edeceğim.
  • baldan kaymak  (25.01.23 12:25:17) 
Mezitli güzel yer sakin. CHP nin elinde. Akdeniz kirli ve pis. Gitmeyin oraya. Akp tekelinde


  • aretwoane  (25.01.23 17:15:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.