[]

konyada yaşayan var mı? istanbul'dan yerleşek biri nerede ikamet etsin

yaş 29, erkek kişisi, içki vs yok.

cafe nero, starbucks falan olan, çıkıp nefes alınabilecek parka, göl, bahçeye yakın bir muhit olsa neresi olur bu? teşekkürler.


 
Meram Yeniyol


  • gabe h coud  (25.01.23 10:37:19) 
konya il merkezi ise bosna hersek mahallesi hem şehrin dışında kalıyor o bakımdan iyi. üniversitenin dibi olduğundan oralarda oturan insanlar da nispeten daha düzgün.


  • alperz  (25.01.23 10:41:29) 
icki yok demeyi neden gerekli gordun anlamadim. o kadar da bagnaz degil konya.

ferhuniye mahallesindeydi benim arkadas, memnundu.
  • tantavizisyon  (25.01.23 10:54:36) 
iş yerin falan önemli değil mi? çünkü konya araziye yayılmış bir şehir. meram'da işin olsa bosna'dan gitmen falan vakit alır


  • paintov  (25.01.23 13:30:57) 
Cafe neroyu bilmiyorum ama yeni stad yani real avm civarında oturursan,Starbucks + uzak ve yakın mesafede yürüyüş yerleri ve parklar var. Avm de hemen dibinde.

Spor salonları ve yüzme havuzu vs. De mevcut yakınlarda yürüyüş mesafesinde.
  • aksiyom  (25.01.23 17:27:07) 
Yazır, Şefikcan, Meram

hayırlı olsun
  • 038576  (26.01.23 22:56:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.