[]

Harddisk takılıyken boot menüsü açılmıyor.

Şöyle bir durum var ekranı çalışmayan laptopumdaki Harddiski harici olarak başka bir laptopa bağladım ve boş bir bölüm oluşturdum windows kurmak için ancak boş bölüm oluşturmadan önce de sonra da allinone pc'ye takınca ESC ile boot menüsüne girmem gereken ekranda kalıyor. Çözüm önerisi olan var mı?
Ayrıca diskin bir bölümünde Lenovo adlı sürücü var acaba bundan kaynaklanıyor olabilir mi, taktığım PC HP marka ayrıca laptop AMD işlemcili iken PC intel. Bunlarsorun oluşturuyor olabilir mi? 
Çok saçma olabilir ama boot tuşunu yanlış biliyor olabilir misiniz? Yani boot tuşuna zamanında basamadığınız için diskte okuma yapıyor ve ondan donuyor olabilir.

Her bilgisayarda aynı olmuyor boot tuşu, kullandığınız pc'nin boot tuşunun hangisi olduğuna emin olun önce.
  • John Bloor  (25.01.23 10:44:14) 
yok boot tuşunu biliyorum. Harddisk takılı olmadığında USByi seçip başlatabiliyorum.


  • bartholomew87  (25.01.23 10:46:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.