Samsung s22 ultra kullanan var mı?

Mrmnun musunuz? O fiyata daha iyi bir telefon varsa farkı nedir? Şu an samsung note 10 lite kullanıyorum.

Arkadaşım çok memnun, önceden note serisi alırdı ama malûm üretilmiyor artık. Bende bakmıştım kamera ekran harika. Tek sorun ben o kadar büyük telefon sevmiyorum, büyük ekran seviyorsan bakabilirsin. Düz s22 tipinde telefon seviyorum. O fiyata çıkınca Mi12 pro da bakabilirsin.

  • Topalordek  (25.01.23 10:08:51)
O fiyata daha iyi bir cihaz var olmak üzere. 1 şubatta s23 serisi tanıtılacak. Bende s20 kullanıcısı olarak bekliyorum. 200 Mp kamera rumours var. O sebeple bekliyorum yoksa s22 ve s22 ultra, i14 pro serisi hariç en iyisi şu an. S23 çıkışıyla beraber hepsini pazara yollayacak gibi söylentiler gerçekse.

  • baldan kaymak  (25.01.23 12:10:48)
Baldan kaynak, kamera açısından daha iyiyse bekleyebilirim aslında. Note serisini seviyorum ama lite foto konusunda o kadar iyi değil. O yüzden. Şu an taksitli alma imkanı var, onda yaparlar mı acaba, yoksa üzülürüm=)

  • mslny  (25.01.23 12:51:46)
zaten o yüzden bekliyorum ben de :)

instada, youtubeda vs reels içerik yapıyorum amatörce. iphone 14'ü bile olanlar benim telefonla çekilelim istiyorlar. hele konu fotoğraf olunca bir ekranına bakıp bir benim telefona bakan çok gördüm, yüzler buruk. swh.

taksit yaparlar mı bilemiyorum ama unpackage etkinliği var. kaydolun samsung'un sitesinden. en kötü kredi ile vs alırsınız. tahminim 35-45 bandında çıkacak bu arada. elinizdekini verip almak da indirim sağlatacaktır.

bu arada bu snap gen 2 ile gelecek. exynos yok. avrupadaki gibi gelecek. sorunsuz, stabil bir cihaz bekliyorum.
  • baldan kaymak  (25.01.23 13:14:19)
45bin mi!! İşte o olmaz=) yani taksit imkansız yapmazlar gibime geliyor. Kafamı çok karıştırdınız=) ben bu telefonu almak istiyorum deyince herkes iPhone 14 al o fiyata diyor, halbuki ben samsung kolaylığından çok memnunum, fotosu daha iyi olsun bana yeter=)

  • mslny  (25.01.23 21:06:06)