[]

Kimlik sorunu yaşar mıyım?

Almanya için vize başvurusu yapacağım ama kimliğim en eski tipte olan kimlikten. Çipli kimliğim yok. Vize başvurusunda, uçak yolculuğunda veya uçaktan indikten sonra sorun yaşar mıyım?
 
kimlik degil pasaport kullaniliyor basvurularda zaten. kimse sormaz kimliginizi sorun olacagini sanmiyorum.


  • in vino veritas  (25.01.23 00:22:33) 
Kimlik fptokopisi isteniyor sadece. Sorun olmaz bence de


  • condom kurşunu  (25.01.23 03:09:10) 
yuzlerce kez schengen basvurusu yaptim hic kimlik fotokopisi verdigimi hatirlamiyorum. zaten pasaport veriyoruz, pasaport = kimlik. ayrica niye fotokopisini istesinler?


  • in vino veritas  (26.01.23 11:03:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.