[]

Kalın Kaş ve Ortadoğulu Yüz İfadesi

Kaş olayı yüzdeki ifadeyi belirleyen en önemli unsurlardan biri. Sert ve kalın bir kaş yapısı nereden geldiğinizi ele veren bir done. Siz giyiminize, kuşamınıza, İngilizce diksiyonunuza ne kadar önem verirseniz verin; sizin için gelecek tahminler; İran, Lübnan, Suriye, Irak vb. gibi Ortadoğu ülkeleri oluyor. Sert ve maskülen bir yüz ifadesindense; daha soft ve ılımlı bir yüz ifadesi tercihimdir. Kaş dizaynı yapan kuaför vb. yerler genelde sentetik ve keskin bir yüz hattı belirliyor. Kaşlardaki yoğunluk ve siyahlık devam etmek suretiyle sadece çerçeveleme gibi bir uygulama söz konusu oluyor. Bu konuda daha farklı nasıl bir estetik görüntü elde edilebilir? Görüş ve önerilerinizi bekliyorum...
 
Kaşlarının rengini açan bir sürü insan var, siz de açın o halde.


  • ruhen hastayim ben  (24.01.23 23:24:30) 
kas her sey degil. kemik yapisi en onemli sey muhtemelen ve degistirmesi cok zor. ornek vermek gerekirse ataturkun ozellikle yaslilik doneminde asiri kallavi kaslari olmasina ragmen hala "beyaz" gozukuyordu. goz etrafindaki kemik yapisi, cene yapisi, dudaklarin kalinligi ve disari cikikligi vs kritik unsurlar.
muhtemelen yapilmasi gereken mudahele cerrahi, ancak ozellikle bunda uzmanlasan plastik cerrah var midir bilmiyorum.

  • hot potato  (24.01.23 23:27:19) 
ne demek istediğinizi çok iyi anladım fakat konu kaş değil, yüz/kemik yapısı/yüz ifadesi.kalın kaşlı yabancı birçok aktör/aktrisler var ve söylediğiniz coğrafi belirtileri taşımıyorlar.


  • deartheodosia  (25.01.23 01:01:46) 
Şu sıra Türkiyede arap kaşı modası var. Kalıcı kaş yapanlar herkesi tek tip kalın kara kaşa boğuyor. Ben bunu hiç estetik bulmuyorum. Kaşınızı modern şekillendirip rengini açarak bu algıyı kırabilirsiniz.
Avrupalı bazı tipler bu kardaşiyanımsı kaşları seviyorsa da onu da bi arabesk buluyorum
İnce kaş iyidir zariftir
  • photo85  (25.01.23 21:54:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.